Proje Teslimleri Sona Erdi

Proje Teslimleri Sona Erdi
Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2010 yılı Mali Destek Programlarından yararlanmak isteyen başvuru sahipleri için projelerini teslim etme süresi 14 Ocak Cuma günü sona erdi.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2010 yılı Mali Destek Programlarından yararlanmak isteyen başvuru sahipleri için projelerini teslim etme süresi 14 Ocak Cuma günü sona erdi. Saat 17:00’ye dek süren proje teslimleri neticesinde Ajansa toplam 416 adet proje teslim edildi. 

18 Ekim 2010 tarihinde ilk mali destek programları kapsamında proje teklif çağrısına çıkan Trakya Kalkınma Ajansı, 14 Ocak 2011 itibariyle proje kabullerini sonlandırdı. Kar Amacı Güden Kuruluşlara Yönelik Rekabet Gücünün Arttırılması Mali Destek Programına 196, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Yönelik Rekabet Gücünün Arttırılması Mali Destek Programına 123 ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programına 97 proje teklifi sunuldu. Ajansın hibe programlarına yoğun ilgi gösterilirken proje teslimlerinin %42’si son gün gerçekleştirildi.

FOTOĞRAFLAR

Proje Teslimleri Sona Erdi Proje Teslimleri Sona Erdi

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...