Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti

Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, Mardin’de faaliyet gösteren Çok Amaçlı Toplum Merkezlerine (ÇATOM) düzenlenen çalışma ziyaretine katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı, Mardin’de faaliyet gösteren Çok Amaçlı Toplum Merkezlerine (ÇATOM) düzenlenen çalışma ziyaretine katıldı. Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas ASLAN, Keşan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevtap Engin ve Uzunköprü Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Leyla Çobanoğlu’nun katıldığı ziyarette Trakya Kalkınma Ajansı’nı Edirne Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Işık Ocaklı temsil etti.

Kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirleme ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesine öncülük etme misyonlarını taşıyan Edirne İli Kadın Girişimciler Kurulu Mardin’e bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi tarafından hazırlanan teknik program çerçevesinde 9 Şubat tarihinde gerçekleşen ziyarette Edirne YDO uzmanı Işık Ocaklı da hazır bulundu.

Mardin Meydanbaşı, Ömerli, Midyat, Ofis-İstasyon ÇATOM’larına düzenlenen ziyaretler neticesinde Kadın Girişimciler Kurullarının söz konusu merkezlerin tecrübeleri ışığında mevcut fon kaynaklarından ve diğer desteklerden yararlanarak hizmet kapsamlarını genişletmeleri ve çalışmalarını daha iyi koordine edebilmelerine katkı sağlanması hedefleniyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...