Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti

Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, Mardin’de faaliyet gösteren Çok Amaçlı Toplum Merkezlerine (ÇATOM) düzenlenen çalışma ziyaretine katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı, Mardin’de faaliyet gösteren Çok Amaçlı Toplum Merkezlerine (ÇATOM) düzenlenen çalışma ziyaretine katıldı. Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas ASLAN, Keşan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevtap Engin ve Uzunköprü Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Leyla Çobanoğlu’nun katıldığı ziyarette Trakya Kalkınma Ajansı’nı Edirne Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Işık Ocaklı temsil etti.

Kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirleme ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesine öncülük etme misyonlarını taşıyan Edirne İli Kadın Girişimciler Kurulu Mardin’e bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi tarafından hazırlanan teknik program çerçevesinde 9 Şubat tarihinde gerçekleşen ziyarette Edirne YDO uzmanı Işık Ocaklı da hazır bulundu.

Mardin Meydanbaşı, Ömerli, Midyat, Ofis-İstasyon ÇATOM’larına düzenlenen ziyaretler neticesinde Kadın Girişimciler Kurullarının söz konusu merkezlerin tecrübeleri ışığında mevcut fon kaynaklarından ve diğer desteklerden yararlanarak hizmet kapsamlarını genişletmeleri ve çalışmalarını daha iyi koordine edebilmelerine katkı sağlanması hedefleniyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti Trakyaka ve Kadın Girişimciler Mardin’i Ziyaret Etti
  Yükleniyor...