Edirne YDO’dan AB Hibeleri Semineri

Edirne YDO’dan AB Hibeleri Semineri
Eklenme Tarihi: 31 Mart 2011 | Toplam Okunma:
Edirne Yatırım Destek Ofisi, İpsala Meslek Yüksekokulu öğrencilerini AB hibe programları konusunda bilgilendirdi.

Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi, İpsala Meslek Yüksekokulu öğrencilerini AB hibe programları konusunda bilgilendirdi. İpsala Kaymakamlığı AB Proje Ofisi tarafından, Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü Öğrencilerine yönelik düzenlenen seminerde öğrenciler, Trakya Kalkınma Ajansı hakkında da bilgi sahibi oldu.

İpsala Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu´nda düzenlenen seminerde, Edirne Yatırım Destek Ofisi uzmanı Işık Ocaklı, öğrencilere ‘İllerimiz Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı Proje Teklif Çağrısı’, ‘Kadınların Güçlendirilmesi’ konulu proje teklif çağrısı, Kültür Programı, ‘Hayat Boyu Öğrenme Programı 2011 Ulusal Teklif Çağrısı’ ve yakında açılacak olan programlarla ilgili bilgiler verdi. Edirne YDO uzmanlarından Emre Atılgan ise Trakya Kalkınma Ajansı hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

FOTOĞRAFLAR

Edirne YDO’dan AB Hibeleri Semineri

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...