Edirne YDO’dan AB Hibeleri Semineri

Edirne YDO’dan AB Hibeleri Semineri
Eklenme Tarihi: 31 Mart 2011 | Toplam Okunma:
Edirne Yatırım Destek Ofisi, İpsala Meslek Yüksekokulu öğrencilerini AB hibe programları konusunda bilgilendirdi.

Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi, İpsala Meslek Yüksekokulu öğrencilerini AB hibe programları konusunda bilgilendirdi. İpsala Kaymakamlığı AB Proje Ofisi tarafından, Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü Öğrencilerine yönelik düzenlenen seminerde öğrenciler, Trakya Kalkınma Ajansı hakkında da bilgi sahibi oldu.

İpsala Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu´nda düzenlenen seminerde, Edirne Yatırım Destek Ofisi uzmanı Işık Ocaklı, öğrencilere ‘İllerimiz Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı Proje Teklif Çağrısı’, ‘Kadınların Güçlendirilmesi’ konulu proje teklif çağrısı, Kültür Programı, ‘Hayat Boyu Öğrenme Programı 2011 Ulusal Teklif Çağrısı’ ve yakında açılacak olan programlarla ilgili bilgiler verdi. Edirne YDO uzmanlarından Emre Atılgan ise Trakya Kalkınma Ajansı hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

FOTOĞRAFLAR

Edirne YDO’dan AB Hibeleri Semineri

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...