Trakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında Toplandı

Trakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında Toplandı
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Nisan Ayı Toplantısı Ajans Binasında Gerçekleşti

Trakya Kalkınma Ajansı 2011 Yılı Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı 26 Nisan Salı günü saat 16:00’da Tekirdağ’da yapıldı. Restorasyon çalışmaları kısa bir süre önce sona eren Ajans merkez hizmet binasında gerçekleşen toplantı bu yönüyle bir ilki oluşturdu.

Şubat ayı itibariyle hizmete giren Trakya Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası’ndaki ilk yönetim kurulu toplantısı 26 Nisan Salı günü gerçekleşti. Ajans hizmet binasındaki Trakya Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer ve yönetim kurulu üyeleri Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Behçet Şen, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün katıldı.

Yönetim Kurulu Toplantısı öncesi Ajans hizmet binasını gezerek Genel Sekreter Mehmet Gökay Üstün’den bina hakkında bilgiler alan Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, Ajans personelinin çalışma ortamlarında da incelemelerde bulundular. Saat 16:00’da Trakya Toplantı Salonu’nda başlayan Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasına müteakip yenen akşam yemeği ile son buldu.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında ToplandıTrakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında Toplandı

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...