Trakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında Toplandı

Trakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında Toplandı
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Nisan Ayı Toplantısı Ajans Binasında Gerçekleşti

Trakya Kalkınma Ajansı 2011 Yılı Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı 26 Nisan Salı günü saat 16:00’da Tekirdağ’da yapıldı. Restorasyon çalışmaları kısa bir süre önce sona eren Ajans merkez hizmet binasında gerçekleşen toplantı bu yönüyle bir ilki oluşturdu.

Şubat ayı itibariyle hizmete giren Trakya Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası’ndaki ilk yönetim kurulu toplantısı 26 Nisan Salı günü gerçekleşti. Ajans hizmet binasındaki Trakya Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer ve yönetim kurulu üyeleri Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Behçet Şen, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün katıldı.

Yönetim Kurulu Toplantısı öncesi Ajans hizmet binasını gezerek Genel Sekreter Mehmet Gökay Üstün’den bina hakkında bilgiler alan Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, Ajans personelinin çalışma ortamlarında da incelemelerde bulundular. Saat 16:00’da Trakya Toplantı Salonu’nda başlayan Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasına müteakip yenen akşam yemeği ile son buldu.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında ToplandıTrakyaka Yönetim Kurulu, Ajans Binasında Toplandı

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...