Trakya Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapacak

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı 7 uzman, 5 destek personel ile 1 iç denetçi istihdam etmek üzere ilana çıktı.

Trakya Kalkınma Ajansı 7 uzman, 5 destek personel ile 1 iç denetçi istihdam etmek üzere ilana çıktı. Ajansta görev almak isteyen adayların 6 Haziran tarihine dek başvuruda bulunabilecekleri ilan neticesinde yapılacak mülakatların ardından başarılı bulunan adaylar Trakya Kalkınma Ajansı bünyesinde çalışmaya hak kazanacaklar.

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişim becerisine sahip, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli bulunmayan çalışma arkadaşları arayan Trakya Kalkınma Ajansı bu amaçla yeni bir personel alım ilanı yayınladı. 14-17 Haziran tarihleri arasında Tekirdağ´da gerçekleşecek olan sözlü sınavlar neticesinde belirlenmesi planlanan Trakya Kalkınma Ajansı´nın yeni personel kadrosuna katılmak isteyen adaylar başvurularını 6 Haziran 2011 günü saat 18:00´e dek yapabilecekler. Ajansın sınavına girmek için başvuruda bulunmak isteyenler başvuru koşulları hakkındaki detaylı bilgiye ve iş talep formuna Ajansın www.trakyaka.org.tr adresli internet sitesinin ´Duyurular´ bölümündeki bağlantı üzerinden ulaşabilecekler.

İlgili bağlantı için: http://www.trakyaka.org.tr/default.asp?page=newsdetails&news_id=307

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...