Trakya Kalkınma Ajansı Personel Alımı Yapacak

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı 7 uzman, 5 destek personel ile 1 iç denetçi istihdam etmek üzere ilana çıktı.

Trakya Kalkınma Ajansı 7 uzman, 5 destek personel ile 1 iç denetçi istihdam etmek üzere ilana çıktı. Ajansta görev almak isteyen adayların 6 Haziran tarihine dek başvuruda bulunabilecekleri ilan neticesinde yapılacak mülakatların ardından başarılı bulunan adaylar Trakya Kalkınma Ajansı bünyesinde çalışmaya hak kazanacaklar.

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişim becerisine sahip, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli bulunmayan çalışma arkadaşları arayan Trakya Kalkınma Ajansı bu amaçla yeni bir personel alım ilanı yayınladı. 14-17 Haziran tarihleri arasında Tekirdağ´da gerçekleşecek olan sözlü sınavlar neticesinde belirlenmesi planlanan Trakya Kalkınma Ajansı´nın yeni personel kadrosuna katılmak isteyen adaylar başvurularını 6 Haziran 2011 günü saat 18:00´e dek yapabilecekler. Ajansın sınavına girmek için başvuruda bulunmak isteyenler başvuru koşulları hakkındaki detaylı bilgiye ve iş talep formuna Ajansın www.trakyaka.org.tr adresli internet sitesinin ´Duyurular´ bölümündeki bağlantı üzerinden ulaşabilecekler.

İlgili bağlantı için: http://www.trakyaka.org.tr/default.asp?page=newsdetails&news_id=307

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...