Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Binası Açılıyor

Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Binası Açılıyor
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2011 | Toplam Okunma:
Açılış Töreni 31 Mayıs Salı Günü Saat 16:00´da

Merkezi Tekirdağ’da bulunan Trakya Kalkınma Ajansı’nın Merkez Hizmet Binası, 31 Mayıs Salı günü resmen açılacak. Birkaç ay önce hizmete giren Trakya Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası’nın resmi açılışı Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün tarafından gerçekleştirilecek.

Faaliyetlerine bir yıl önce Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürlüğü içerisinde kendisine ayrılan geçici hizmet katında başlayan Trakya Kalkınma Ajansı, kısa süre önce taşındığı yeni hizmet binasını törenle açacak. 31 Mayıs Salı günü saat 16:00’da gerçekleşecek açılış töreninde kurdeleyi Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün kesecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Bandosu eşliğinde gerçekleşecek olan açılışta Trakya’nın dört yanından gelecek olan Kalkınma Ajansı paydaşları da hazır bulunacak. Tören, açılış konuşmaları ve kurdele kesiminin ardından Ajans binasında verilecek kokteylle son bulacak. 

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...