Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Binası Açılıyor

Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Binası Açılıyor
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2011 | Toplam Okunma:
Açılış Töreni 31 Mayıs Salı Günü Saat 16:00´da

Merkezi Tekirdağ’da bulunan Trakya Kalkınma Ajansı’nın Merkez Hizmet Binası, 31 Mayıs Salı günü resmen açılacak. Birkaç ay önce hizmete giren Trakya Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binası’nın resmi açılışı Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün tarafından gerçekleştirilecek.

Faaliyetlerine bir yıl önce Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürlüğü içerisinde kendisine ayrılan geçici hizmet katında başlayan Trakya Kalkınma Ajansı, kısa süre önce taşındığı yeni hizmet binasını törenle açacak. 31 Mayıs Salı günü saat 16:00’da gerçekleşecek açılış töreninde kurdeleyi Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün kesecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Bandosu eşliğinde gerçekleşecek olan açılışta Trakya’nın dört yanından gelecek olan Kalkınma Ajansı paydaşları da hazır bulunacak. Tören, açılış konuşmaları ve kurdele kesiminin ardından Ajans binasında verilecek kokteylle son bulacak. 

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...