Sözlü Yarışma Sınavına Katılacak Adaylar Açıklandı

Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2011 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Sözlü Yarışma Sınavı Aday Listesi Belli Oldu

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 7 uzman, 1 iç denetçi ve 5 destek personel istihdam edilmek üzere yapılacak olan sözlü yarışma sınavına katılmaya hak kazananların listesi açıklandı. Ajans internet sitesinin duyurular bölümünde ilan edilen listede yer alan adaylar 13-15 Haziran tarihleri arasında Ajans Merkez Hizmet Binasında yapılacak sözlü yarışma sınavında ter dökecek. 

KPSS puanı, KPDS veya eşdeğer dil puanı, tecrübe yılı ve alanı, yüksek lisans, doktora, 2. yabancı dil ve tercih nedenleri olarak ilanda belirtilen diğer kriterlerin puanlanması sonucunda belirlenen Trakya Kalkınma Ajansı sözlü yarışma sınavı listesine giren isimler Ajans internet sitesinde yayınlandı. Buna göre Ajans sözlü yarışma sınavı 13 Haziran Pazartesi günü başlayıp 15 Haziran Çarşamba günü sona erecek. Listede adı geçen adayların KPSS başarı durumu, çalıştıkları alandaki uzmanlık düzeyi, mesleki tecrübe ve bilgi birikimi, yabancı dil bilgisi ve bilinen yabancı dili kullanabilme düzeyi, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, muhakeme gücü, görevlendirilecek pozisyona yatkınlık, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklerinin ölçüleceği sınav neticesinde Ajansta çalışmaya hak kazanan isimler belli olacak. Başarılı bulunan adaylar Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinden Ajans Yönetim Kurulu´nun uygun göreceği herhangi birinde görev alarak Trakya´nın kalkınmasına hizmet edecekler.

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...