Trakyaka Personel Sınavı Sonuçları Açıklandı

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2011 | Toplam Okunma:

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 13-15 Haziran tarihleri arasında yapılan personel alım sözlü sınavı sonucunda Ajansta çalışmaya hak kazanan isimler belli oldu. Buna göre Ajans bünyesine beş uzman ve üç destek personel ile bir iç denetçi katılacak.

Yedi uzman, beş destek ve bir iç denetçi istihdam etmek üzere Mayıs ayında personel alım sınavı ilanına çıkan Trakya Kalkınma Ajansı, gelen başvuruların değerlendirilmesi neticesinde belirlenen adayları sözlü yarışma sınavına tabi tuttu. Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği gereği oluşturulan sınav komisyonu tarafından 13-15 Haziran 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen sınav sonucunda toplam dokuz aday başarılı bulundu. Personel Yönetmeliğinin 14. maddesi çerçevesinde yapılan değerlendirme neticesinde uzman adayları arasından beş, destek personel adayları arasından ise üç kişi başarılı bulundu. Sınav komisyonu ayrıca bir iç denetçi adayına da geçer not verdi. Trakya Kalkınma Ajansı sözlü yarışma sınavına ait başarılı aday listesine Ajansın internet sitesinde bulunan ‘Duyurular’ bölümünden ulaşılabiliyor. Trakya Kalkınma Ajansı personel alımlarına ileriki tarihlerde de devam edilecek.

 

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...