Trakyaka Personel Sınavı Sonuçları Açıklandı

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2011 | Toplam Okunma:

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 13-15 Haziran tarihleri arasında yapılan personel alım sözlü sınavı sonucunda Ajansta çalışmaya hak kazanan isimler belli oldu. Buna göre Ajans bünyesine beş uzman ve üç destek personel ile bir iç denetçi katılacak.

Yedi uzman, beş destek ve bir iç denetçi istihdam etmek üzere Mayıs ayında personel alım sınavı ilanına çıkan Trakya Kalkınma Ajansı, gelen başvuruların değerlendirilmesi neticesinde belirlenen adayları sözlü yarışma sınavına tabi tuttu. Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği gereği oluşturulan sınav komisyonu tarafından 13-15 Haziran 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen sınav sonucunda toplam dokuz aday başarılı bulundu. Personel Yönetmeliğinin 14. maddesi çerçevesinde yapılan değerlendirme neticesinde uzman adayları arasından beş, destek personel adayları arasından ise üç kişi başarılı bulundu. Sınav komisyonu ayrıca bir iç denetçi adayına da geçer not verdi. Trakya Kalkınma Ajansı sözlü yarışma sınavına ait başarılı aday listesine Ajansın internet sitesinde bulunan ‘Duyurular’ bölümünden ulaşılabiliyor. Trakya Kalkınma Ajansı personel alımlarına ileriki tarihlerde de devam edilecek.

 

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...