Kalkınma ve Girişimcilik Sempozyumu Protokolü

Kalkınma ve Girişimcilik Sempozyumu Protokolü
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2011 | Toplam Okunma:
Sempozyum, Trakyaka ve NKÜ İşbirliğiyle Gerçekleşecek

Trakya Kalkınma Ajansı, Namık Kemal Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ‘3.  Trakya Bölgesi Kalkınma ve Girişimcilik Sempozyumu’na destek veriyor. Bu amaçla Trakyaka ve Namık Kemal Üniversitesi arasında hazırlanan işbirliği protokolü Ajans Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ile NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek tarafından imzalandı.

21-22 Ekim 2011 tarihlerinde Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ile Güney Marmara ve Trakya Kalkınma Ajansları işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘3. Trakya Bölgesi Kalkınma ve Girişimcilik Sempozyumu’ için NKÜ ve Trakyaka arasında bir işbirliği protokolü imzalandı. NKÜ Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleşen imza töreninde konuşan Trakyaka Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün, adının ‘kalkınma’ ile başladığı bir sempozyumu desteklemekten son derece memnun olduklarını söyledi.

 ‘‘Trakya Kalkınma Ajansı olarak bölgemizdeki kalkınmanın ana unsurlarından biri olarak gördüğümüz üniversitelerimizi, özellikle de Namık Kemal Üniversitesi’ni bu tür çalışmalarda partnerimiz olarak ortak paydada gördüğümüz ve kendileriyle çalışma fırsatı bulduğumuz için çok memnunuz’’ şeklinde konuşan Trakyaka Genel Sekreteri Üstün, girişimciliğin kalkınmanın ana unsurlarından biri olduğunun da altını çizdi. NKÜ Rektörü Prof. Dr Osman Şimşek ise konuşmasında sempozyumun bölge potansiyelini ortaya koyacağına inandığını belirtti.

 NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İhsan Soysal, NKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi ve Sempozyum Düzenleme ve Yürütme Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Leyla Ateş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Ahmet Menteş (NKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi),  Prof. Dr. Ayşe Akyol (Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi), Yrd. Doç. Dr. Erkan Aydın (Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi), Yrd. Doç. Dr. Muharrem Öztel (Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi) ile Trakya Kalkınma Ajansı Uzman Personeli Mehmet Yavuz Arabul’un da hazır bulunduğu tören imzaların ardından son buldu.  

FOTOĞRAFLAR

Kalkınma ve Girişimcilik Sempozyumu Protokolü
  Yükleniyor...