Trakyaka Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı

Trakyaka Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı
Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2011 | Toplam Okunma:
Ajans Yönetimi Kırklareli’de Toplandı

Trakya Kalkınma Ajansı Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısı 19 Ağustos Cuma günü Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Saat 16:00’da başlayan toplantının ardından yönetim kurulu üyeleri, Kırklareli Yatırım Destek Ofisi için restore edilmek üzere satın alınan tarihi binayı incelemek amacıyla Yayla Meydanı’nı ziyaret ettiler.

Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ın başkanlığında gerçekleşen Trakya Kalkınma Ajansı Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısına Edirne Valisi Gökhan Sözer, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Behçet Şen, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ile birlikte Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün, Ajans uzmanı Hüseyin Tuluğ Bayram ve Ajans Halkla İlişkiler Yönetmeni Erman Trak katıldılar.

Ajans Ağustos ayı yönetim kurulu toplantı gündemindeki maddelerin görüşülerek karara bağlanmasının ardından yönetim kurulu üyeleri Kırklareli’nin tarihi evleriyle ünlü Yayla Mahallesi’ni ziyaret ettiler. Üyeler, burada Kırklareli Yatırım Destek Ofisi hizmet binası olarak kullanılmak üzere restore edilecek tescilli sivil mimari örneği yapıyı ve restorasyon çalışmaları tamamlanan diğer binaları incelediler. Bölgenin barındırdığı tarihi yapılar sayesinde önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğuna dikkat çeken yönetim kurulu üyeleri, Ajans olarak buradaki bir tarihi binayı hayata döndürerek bu potansiyelin ortaya çıkmasına katkıda bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Trakya Kalkınma Ajansı Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısı verilen iftar yemeğinin ardından son buldu.    

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...