Trakyaka Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı

Trakyaka Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı
Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2011 | Toplam Okunma:
Ajans Yönetimi Kırklareli’de Toplandı

Trakya Kalkınma Ajansı Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısı 19 Ağustos Cuma günü Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Saat 16:00’da başlayan toplantının ardından yönetim kurulu üyeleri, Kırklareli Yatırım Destek Ofisi için restore edilmek üzere satın alınan tarihi binayı incelemek amacıyla Yayla Meydanı’nı ziyaret ettiler.

Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ın başkanlığında gerçekleşen Trakya Kalkınma Ajansı Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısına Edirne Valisi Gökhan Sözer, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Behçet Şen, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ile birlikte Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün, Ajans uzmanı Hüseyin Tuluğ Bayram ve Ajans Halkla İlişkiler Yönetmeni Erman Trak katıldılar.

Ajans Ağustos ayı yönetim kurulu toplantı gündemindeki maddelerin görüşülerek karara bağlanmasının ardından yönetim kurulu üyeleri Kırklareli’nin tarihi evleriyle ünlü Yayla Mahallesi’ni ziyaret ettiler. Üyeler, burada Kırklareli Yatırım Destek Ofisi hizmet binası olarak kullanılmak üzere restore edilecek tescilli sivil mimari örneği yapıyı ve restorasyon çalışmaları tamamlanan diğer binaları incelediler. Bölgenin barındırdığı tarihi yapılar sayesinde önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğuna dikkat çeken yönetim kurulu üyeleri, Ajans olarak buradaki bir tarihi binayı hayata döndürerek bu potansiyelin ortaya çıkmasına katkıda bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Trakya Kalkınma Ajansı Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısı verilen iftar yemeğinin ardından son buldu.    

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı
  Yükleniyor...