Vize’nin Vizyonu ve Gelişim Stratejisi Masaya Yatırıldı

Vize’nin Vizyonu ve Gelişim Stratejisi Masaya Yatırıldı
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2011 | Toplam Okunma:
İlçe Vizyon ve Gelişim Stratejisi Çalıştayları Sürüyor

Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde ilkini gerçekleştirdiği İlçe çalıştayları çalışmasının ikincisini 25 Ekim Çarşamba günü Kırklareli’nin Vize ilçesinde düzenledi. Vize Kaymakamlığı ve Vize Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen çalıştaya Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz ile birlikte kamu kurum ve kuruluşları, Vize’de faaliyet gösteren şirketler, Vize Meslek Yüksek Okulu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan 85 kişilik bir grup katıldı.

Vize’nin sorunları ve geleceği ile Vize Belediyesi’nin yürütmekte olduğu çalışmaların katılımcılar tarafından tartışıldığı çalıştayda Vize’nin Gelişim Stratejisinin belirlenmesi yolunda önemli ipuçları elde edildi. Trakya Kalkınma Ajansı’nın hazırlamakla görevlendirilmiş olduğu bölgesel kalkınmdanın rehberi niteliğindeki Bölge Planı için de önemli bir bilgi kaynağı olacak çalıştayın sonuçlarının Ajansın internet sitesi aracılığıyla duyurulacağı bildirildi.

FOTOĞRAFLAR

Vize’nin Vizyonu ve Gelişim Stratejisi Masaya Yatırıldı  Vize’nin Vizyonu ve Gelişim Stratejisi Masaya Yatırıldı  Vize’nin Vizyonu ve Gelişim Stratejisi Masaya Yatırıldı
  Yükleniyor...