Trakyaka 2012 Yılı İlk Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Trakyaka 2012 Yılı İlk Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2012 | Toplam Okunma:

Trakya Kalkınma Ajansı 2012 Yılı Ocak Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı 6 Ocak 2012 Cuma günü yapıldı. Kırklareli’nin İğneada Beldesi’nde gerçekleşen toplantıya Kırklareli Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yaman, Yönetim Kurulu Üyeleri Edirne Valisi Gökhan Sözer, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Behçet Şen, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ile Bulgaristan Burgaz Başkonsolosu Cem Ulusoy ve Edirne Ticaret Borsası ve Trakyaka Kalkınma Kurulu Başkanı Mustafa Yardımcı katıldı.

Saat 16:00’da başlayan toplantıda Ajansın 2012 yılı çalışma programı ve bütçesi ile 2011 yılı faaliyet raporu görüşüldü. Gündem doğrultusunda gerçekleşen diğer görüşmelerin ardından Trakyaka 2012 Yılı Ocak Ayı toplantısı sona erdi. Bir sonraki toplantının 16 Şubat 2012 Perşembe günü saat 16:00’da Tekirdağ’da yapılması planlanıyor. 

DİĞER HABERLER

2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi. Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı.
  Yükleniyor...