Trakyaka’dan Kamunun Kurumsal Kapasitesine Destek

Trakyaka’dan Kamunun Kurumsal Kapasitesine Destek
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2012 | Toplam Okunma:
NETCAD Eğitimi Sertifikaları Sahipleriyle Buluştu

Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personeli NETCAD eğitimi sertifikalarını düzenlenen törenle teslim aldı. Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2011 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitime katılan sekiz personele sertifikaları 13 Ocak Cuma günü Müdürlük binasındaki törenle teslim edildi.

5-11 Aralık 2011 tarihleri arasında Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde düzenlenen coğrafi referanslama, koordinat sistemleri, coğrafi bilgi sistemi projelerinin hazırlanması ve benzeri konuları içeren NETCAD eğitimini tamamlayan kursiyerler sertifikalarını teslim aldılar. Kursiyerlere sertifikalarını Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum İl Müdürü Recep Erol ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün teslim etti. Genel Sekreter Üstün, kurumsal kapasitenin artırılmasına yönelik bu tür eğitimlere destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını belirtirken sertifikalarını teslim ettikleri eğitimin bilgi teknolojilerinin daha etkin kullanımı konusunda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personeline önemli katkı sağlayacağına inandığını sözlerine ekledi. Söz konusu eğitimin afet ve tehlike haritalarının hazırlanması için gerekli bilgi yönetim sistemlerinin oluşturulmasında önemli rol oynaması bekleniyor.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka’dan Kamunun Kurumsal Kapasitesine DestekTrakyaka’dan Kamunun Kurumsal Kapasitesine Destek

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...