Gıda Sanayiinde Yeni Teknolojiler ve Yaklaşımlar Proje Pazarı

Gıda Sanayiinde Yeni Teknolojiler ve Yaklaşımlar Proje Pazarı
Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2012 | Toplam Okunma:

Gıda sektörüne yönelik olarak Ar-Ge ve Yenilik ekseninde ivmelenmek ve temel dinamikleri harekete geçirmek için 22 Şubat 2012 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi ev sahipliğinde İstanbul Sanayi Odası, İstanbul Kalkınma Ajansı, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, UFRAD Franchising Derneği, TAGES ve İnovasyon Proje İşbirliği ile “Gıda Sanayiinde Yeni Teknolojiler ve Yaklaşımlar Proje Pazarı” konulu çeşitli faaliyetlerin yer alacağı bir proje pazarı etkinliği organize edilecektir.

Etkinlik kapsamında proje fikirlerini sunmak isteyenlerin http://gidaprojepazari.aydin.edu.tr/ adresini ziyaret ederek en geç 15 Ocak 2012 tarihine kadar kurum-kuruluş/akademisyen kaydını tamamlaması ve sistemde bulunan başvuru formunu doldurması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için etkinlik koordinatörü Sinem UCAL ÇEPNİ (sucal@aydin.edu.tr 0212 425 61 51-1808) veya etkinlik sorumlusu Gencer ÖZKAZMAN (gencerozkazman@aydin.edu.tr 0212 425 61 51-1836) ile irtibata geçilebilir.

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...