Avrupa Birliği Faaliyetlerine Destek Teklif Çağrısı

Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2012 | Toplam Okunma:

2011 yılı süresince Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından, valiliklerdeki AB birimlerinin altyapısının ve teknik kapasitesinin güçlendirilmesi ve yerelde AB ile ilgili faaliyetlerin artırılması amacıyla ´İllerimiz Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı´  uygulanmış ve 25 valiliğin AB ile ilgili geliştirdiği projelere program kapsamında destek sağlanmıştır.

´İllerimiz Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı´ ile gerçekleştirilen başarılı faaliyetler neticesinde, programın uygulanması 2012 yılında da devam edecek olup program iki farklı bileşenle sürdürülecektir.

´İllerimiz Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı II´nin alt bileşenlerinden biri olan ´Avrupa Birliği Faaliyetlerine Destek Teklif Çağrısı´ 25 Ocak 2012 tarihi itibarıyla Avrupa Birliği Bakanlığı web sayfasında (www.ab.gov.tr) yayımlanarak, başvurulara açılmıştır. Programa başvurular  5 Mart 2012 tarihinde sona erecektir.

Valilik AB birimlerinin başvuruda bulunabileceği ve başvuru rehberinde yer alan farklı kuruluşların proje ortağı olabileceği program kapsamında desteklenecek projelerin Mayıs 2012 itibarıyla başlaması planlanmaktadır. Projelerin bitiş tarihi 31.12.2012’dir. Toplamda 100.000 TL destek verilecek programda, proje başına ayrılan destek tutarı en fazla 10.000 TL olacaktır. Program kapsamında desteklenecek projelerin eş finansman miktarının Avrupa Birliği Bakanlığı’ndan talep edilen destek miktarından az olmaması gerekmektedir.

´İllerimiz Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı II - Avrupa Birliği Faaliyetlerine Destek Teklif Çağrısı´ hakkında detaylı bilgi (http://www.ab.gov.tr/index.php?p=44518) web sayfasında yer almaktadır. Programa ilişkin sorular iab2@ab.gov.tr e-posta adresine iletilebilir.

 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...