Üniversitelilere Yönelik Girişimcilik Eğitimleri Tanıtılıyor

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2012 | Toplam Okunma:

Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB ortaklığında bölgemizde öğrenim gören üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenecek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine ilişkin tanıtım toplantıları devam ediyor. İlki Namık Kemal Üniversitesi’nde gerçekleşen toplantıların devamı 28 ve 29 Şubat tarihlerinde Kırklareli ve Trakya Üniversitelerinde düzenlenecek.

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak verilecek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Tekirdağ KOSGEB Hizmet Müdürü Özay Cebeci tarafından tanıtılacak. Öğrencilerin eğitimler ve girişimci adaylarına sunulan mali destekler hakkında bilgilendirilmesi amacıyla tasarlanan tanıtım toplantıları 28 Şubat Salı günü saat 14:00’te Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi Üst Salon’da ve 29 Şubat Çarşamba günü ise yine aynı saatte Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi B6 Salonunda gerçekleşecek. İlgili eğitimlerle ilgili başvuru, değerlendirme ve eğitimlerin düzenlenme tarihleri ileriki dönemlerde duyurulacak.

 

DİĞER DUYURULAR

2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir. 2018 Yılı Bağımsız Değerlendirici İlanı29 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında Küçük Ölçekli Altyapı ve İktisadi Kalkınma Mali Destek Programlarını ilan etmiştir. Söz konusu mali destek programları kapsamında başvurusu yapılacak projelerin, başvuru rehberinde belirtilecek esaslara göre teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecektir. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SINAVI İLANI15 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından, 25.01.2006 tarih ve 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR21 Düzey 2 Bölgesinin (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, kendine güvenen ve iletişime açık, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı düşünen, üretken, yenilikçi, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan 6 Uzman ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır. T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI13 Aralık 2017Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (OKA) 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete´de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR 83 Bölgesi (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) illerinin kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, sorumluluk alabilen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,seyahat engeli olmayan,bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim, 6(altı) Uzman Personelile 1 (bir) iç denetçialımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...