Üniversitelilere Yönelik Girişimcilik Eğitimleri Tanıtılıyor

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2012 | Toplam Okunma:

Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB ortaklığında bölgemizde öğrenim gören üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenecek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine ilişkin tanıtım toplantıları devam ediyor. İlki Namık Kemal Üniversitesi’nde gerçekleşen toplantıların devamı 28 ve 29 Şubat tarihlerinde Kırklareli ve Trakya Üniversitelerinde düzenlenecek.

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak verilecek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Tekirdağ KOSGEB Hizmet Müdürü Özay Cebeci tarafından tanıtılacak. Öğrencilerin eğitimler ve girişimci adaylarına sunulan mali destekler hakkında bilgilendirilmesi amacıyla tasarlanan tanıtım toplantıları 28 Şubat Salı günü saat 14:00’te Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi Üst Salon’da ve 29 Şubat Çarşamba günü ise yine aynı saatte Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi B6 Salonunda gerçekleşecek. İlgili eğitimlerle ilgili başvuru, değerlendirme ve eğitimlerin düzenlenme tarihleri ileriki dönemlerde duyurulacak.

 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...