Trakya Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Üyeliği Başvurusu

Eklenme Tarihi: 28 Mart 2012 | Toplam Okunma:

Trakya Kalkınma Ajansı 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanunun 3 üncü maddesi uyarınca 25/07/2009 tarihli ve 26074 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2009/15236 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuştur.

5449 sayılı Kanunun 8 inci maddesinde “Bölgesel gelişme hedefine yönelik olarak; bölgedeki kamu kurum ve kuruluşları özel kesim, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve yerel yönetimler arasında işbirliğini geliştirmek ve ajansı yönlendirmek üzere kalkınma kurulu oluşturulur.” denmektedir.

Kalkınma Kurulu farklı toplum kesimlerini bir araya getirerek bölgenin sosyal sermayesinin ajansa taşındığı, bölgenin sorun ve potansiyellerinin değişik bakış açılarıyla ve ortak akılla ele alındığı, böylece ajans faaliyetlerinin bölgedeki paydaşlarca yönlendirildiği bir platformdur. Bu çerçevede Trakya Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Ajans kurulduğu günden bugüne kadar 5 kez toplantı yapmış ve bu toplantılarda Ajansımız ve de bölgemiz için önemli kararlar almıştır.

Kalkınma Kurulunun rolü ve önemi göz önüne alınarak kurulda temsil edilen kurum ve kuruluşlara ilaveten kurula katılmak isteyen kurumların taleplerinin değerlendirilmesi ve yeni kurul üye aday listelerinin belirlenmesine yönelik bir çalışma yürütülecektir.

Trakya Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nda üye olarak görev almak isteyen kurum veya kuruluşça belirlenecek üye adaylarının 11/05/2012 tarihi mesai bitimine kadar ekte yer alan “Kalkınma Kurulu Üyeliği Başvuru Formu”nu doldurarak posta, faks veya e-posta yolu ile Trakya Kalkınma Ajansı’na ulaştırması gerekmektedir.

Trakya Kalkınma Ajansı İletişim Bilgileri:
www.trakyaka.org.tr
      bilgi@trakyaka.org.tr
Tel : 0 282 263 37 37     Faks: 0 282 263 10 03
Adres: Ertuğrul Mah. İskele Cad. No:12 Merkez – TEKİRDAĞ

Kamuoyuna ilanen duyurulur.
Trakya Kalkınma Ajansı

Kalkınma Kurulu Üyeliği İçin Başvuru Formu Görüntülemek İçin Tıklayın.

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...