Yenilenebilir Enerji Konferansı Tanıtım Toplantıları

Yenilenebilir Enerji Konferansı Tanıtım Toplantıları
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2012 | Toplam Okunma:

2. IRENEC Uluslarası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı ve Sergisi 28-30 Haziran 2012 tarihlerinde İstanbul´da yapılacaktır. Avrupa Yenilenebilir Enerji Birliğinin Türkiye Bölümü EUROSOLAR´ın düzenlediği konferansın konusunu %100 yenilenebilir enerjilere dönüşümün hayata geçme yolları oluşturmaktadır.

Konferansa ilişkin tanıtım çalışmaları kapsamında 17 Nisan 2012 Salı günü Kırklareli Belediyesi, Kırklareli Üniversitesi, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve EUROSOLAR Türkiye işbirliğinde saat 10:00´da Kırklareli Üniversitesi Konferans Salonu´nda; Tekirdağ Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve EUROSOLAR Türkiye işbirliğinde saat 15:00´te Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu´nda bir hazırlık toplantısı yapılacaktır. Konferansın Trakya tanıtımının Edirne ayağı ise 18 Nisan Çarşamba günü saat 14:00´te Trakya Üniversitesi İktisat Fakültesi Prof. Dr. İsmail Hakkı İnan Salonu´nda yapılacak toplantı ile sürecektir. Söz konusu toplantı, Edirne Belediyesi, Trakya Üniversitesi ve Trakya Kalkınma Ajansı ile EUROSOLAR Türkiye´nin ortaklığında gerçekleşecektir. Kamuoyuna duyurulur. 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...