Tekirdağ Girişimcilik Eğitimi Hafta İçi Katılımcı Listesi

Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2012 | Toplam Okunma:
18 Nisan 2012 Çarşamba günü saat 09:00´da başlayacak olan Tekirdağ girişimcilik eğitimi hafta içi katılımcılarının isim listesi aşağıdaki gibidir:
 1. Şenol Çalışkan
 2. Fırat Nalcıoğlu
 3. İsmail Tolga Tetik
 4. Koray Uzun
 5. Emray Muratoğlu
 6. Gürkan Yorulmaz
 7. Ülker Korkmaz
 8. Selma Celleoğlu
 9. Sadri Şeref Özel
 10. Burak Şeker
 11. Suzan Doğramacı
 12. Alper Murat Maviş
 13. Taşkın Naz
 14. Mustafa Satılmıs
 15. Osman Mithat Ünalan
 16. Hatiye Özkan
 17. Rukiye Tekin
 18. Sevcan Şahin
 19. Hüseyin Ersoy
 20. Ayşe Demir
 21. Suhan Günay
 22. Abdurrahman Polat
 23. Remzi Coban
 24. Bülent Güven
 25. Metin Şen
 26. Semih Anaç
 27. Mehmet Fatih Akkuş
 28. Yaşarcan Kumrular
 29. Mehmet Portakal

Eğitimler Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası´nda yapılacak olup eğitimin ilk gününe katılım zorunludur. İlk güne katılmayan girişimci adaylarının yerine yedek adaylar eğitime dahil edilecektir. Eğitim programının saatleri eğitimin ilk günü açıklanacaktır.

DİĞER DUYURULAR

T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI8 Mart 2018Serhat Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, TRA2 Bölgesinin; Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinin kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinç ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 5 Uzman alımı gerçekleştirecektir. T.C. ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI 8 Mart 2018T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 4 (dört) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SÖZLÜ YARIŞMA SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR VE SINAV TARİHLERİ14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 6 uzman personel ve 1 iç denetçi istihdam edilmek üzere yapılacak olan sözlü yarışma sınavına katılmaya hak kazananlar ilanda belirtilen başvuru şartları olan KPSS puanı, YDS/E-YDS/KPDS/ÜDS veya eşdeğer dil puanı, tecrübe yılı ve alanı gibi temel kriterler değerlendirilerek belirlenmiş bulunmaktadır. 2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir.
  Yükleniyor...