Fotoğraf Yarışması Duyurusu

Fotoğraf Yarışması Duyurusu
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2012 | Toplam Okunma:
Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı ´Sınırlar Paylaşılıyor- Masafeler Yakınlaşıyor´ fotoğraf yarışması

Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı Birinci Teklif Verme Duyurusu kapsamında sunulan projeler için "Sınırlar Paylaşılıyor- Mesafeler Yakınlaşıyor" adlı bir fotoğraf yarışması düzenlenmektedir.

Yarışma, Birinci Teklif Duyurusu kapsamındaki projelerin yönetim ekipleri ile program alanından amatör/profesyonel fotoğrafçıların katılımına açıktır. Sadece ve münhasıran Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı Birinci Teklif Çağrısı kapsamındaki proje aktivitelerini/çıktılarını/sonuçlarını gösteren fotoğraflar yarışmaya başvuru için uygundur. Başvurular, belirli bir proje kapsamında olmak koşulu ile fotoğrafçısı ile birlikte koordine edilmek durumundadır. Son başvuru tarihi 27 Haziran 2012 olan yarışmaya katılmak isteyen proje ortakları katılım formuna ve ayrıntılı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir.

http://www.abgs.gov.tr/index.php?p=47574&l=1

 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...