Edirne Girişimcilik Eğitimi Katılımcı Listesi

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2012 | Toplam Okunma:

Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliği ile Mayıs – Haziran 2012 döneminde gerçekleştirilecek olan Edirne Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi katılımcılarının isim listesi aşağıdaki gibidir:

1

AHMET HARUN DEĞİRMENCİ

2

AYSUN HOCAOĞLU

3

BAHAR YAVUZ

4

BURÇİN OKUMUŞ

5

CEMİL UYANIK

6

ÇİÇEK KARADA

7

ÇİĞDEM AVCI

8

DERYA KARAMAN

9

EMİNE AKGÜN

10

ERAY ÇANKAYA

11

EREN DOĞAN

12

ERKAN BASKIN

13

GÖKHAN ERDEM

14

GÜRAY ÖZTÜRK

15

HAKAN ÇALIŞKAN

16

HATİCE ATİK

17

HATİCE YANIK

18

İLKAY FIRTIN

19

KAMİL ERGİN

20

LEVENT CEPDİBİ

21

LEVENT ÖNDER

22

MELEK ÖZKAN

23

MERT KEREY

24

NESRİN YILMAZ

25

ÖZDEN EMEL KAHRAMAN

26

SERPİL KARNABAT

27

SİBEL UĞUZHAN

28

TUGAY ERYILMAZ

29

VEHBİ KAÇAK

30

YAŞAR TUFAN

Eğitim 23 Mayıs 2012 Çarşamba günü Trakya Teknopark A.Ş. (Trakya Üniversitesi Ayşekadın Kampüsü içinde) toplantı salonunda saat 09:00’da başlayacaktır. Eğitimin ilk gününe katılım zorunlu olup, ilk güne katılmayan girişimci adaylarının yerine yedek adaylar eğitime dahil edilecektir. Eğitim programı katılımcılara ayrıca bildirilecektir.

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...