Eğitim Başvurularına İlişkin Duyuru

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2012 | Toplam Okunma:

Ajansımız internet sitesi üzerinden doldurulan eğitim başvuru formları, ilgili eğitimin düzenlenmesi için yeterli sayıda başvurunun gerçekleşmesinin ardından değerlendirmeye alınmaktadır. Eğitimlerin organize edilebilmesi için yeterli talep geldikten sonra başvuruların uygunluğu kontrol edilerek belirlenen katılımcı listeleri internet sitemizde yer alan duyurular bölümünde ilan edilmekte veya eğitime katılacak başvuru sahipleri eposta ve telefon yoluyla bilgilendirilmektedir.

Eğitimin gerçekleştirilmesi için yeter sayıda başvuru alındıktan sonra eğitim tarihleri ve katılımcılar en kısa zaman içerisinde belirlenmektedir. Öte yandan eğitim tarihleri, eğitimi verecek kurum ve/veya kuruluşun uygunluk durumları gözetilerek belirlendiğinden yeterli sayıda başvuru gelmiş olmasına rağmen eğitimlerin organizasyonu için ek bir süre gerekebilmektedir. Dolayısıyla başvurulara herhangi bir yanıt verilmemiş olması eğitimlerin organize edilmesi için gerekli şartların oluşmamasından kaynaklanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

DİĞER DUYURULAR

T.C. MEVLANA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI19 Nisan 2018T.C. Mevlana Kalkınma Ajansı’nda, 5449 sayılı Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılacak yarışma sınavı ile “1 (bir) adet iç denetçi, 9 adet uzman ve 1 (bir) adet destek personel” istihdam edilecektir. Balıkesir Yatırım Günleri 9-10 Mayıs 201819 Nisan 2018Balıkesir’in yatırım ortamının ve yatırımcıya sunduğu fırsatların tanıtılacağı “Balıkesir Yatırım Günleri 2018” etkinliğine hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Şehirlerin Beklediği Ödüllendirme Başlıyor, Şehir Ödülleri Türkiye 2018 Aday Çağrısı Yapıldı!13 Nisan 2018Şehir Ödülleri Türkiye ile ülkemizde yerel kalkınmaya güç vermeye devam eden Yaşayan Şehirler Platformu, Şehirlerin ilgiyle beklediği Şehir Ödülleri Türkiye 2018 adaylık başvurularını Dokuz Eylül Üniversitesi ile birlikte başlattı. 11 Mayıs 2018’e kadar başvurular sürecek. Trakya Kalkınma Ajansı Personel Alım Sınavı Sonuçları9 Nisan 20182-31 Ocak 2018 tarihlerinde başvuruları alınan personel alım sınavına istinaden Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği gereği oluşturulan sınav komisyonunca 19 Şubat 2018 tarihinde Ajansımız personel alımı sözlü yarışma sınavı gerçekleştirilmiş olup, ilgili yönetmeliğin 14. maddesi hükümleri çerçevesinde sınav komisyonunca yapılan değerlendirme sonucunda başarılı bulunan uzman personel adaylarının isimleri aşağıdaki gibidir: Sürekli İşçi Kadrosuna Geçiş İçin Yapılan Sınav Sonuçları 27 Mart 2018696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. maddesiyle 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 ve geçici 24. maddeleri gereği Kurumumuzda sürekli işçi kadrosuna geçmek için başvuru yapan çalışanlar tespit komisyonunun çalışmasının ardından 26 Mart 2018 Pazartesi günü sınava tabi tutulmuş olup, sınav sonuçlarına ilişkin liste aşağıda bulunmaktadır.
  Yükleniyor...