TRAKYAKA ETSİF 2012’de Yerini Aldı

TRAKYAKA ETSİF 2012’de Yerini Aldı
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2012 | Toplam Okunma:
Ajans Uzmanları Soruları Yanıtladı

Geleneksel Tarihi Kırkpınar Güreşleri haftasına paralel olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen Edirne Ticaret Sanayi ve İş Fuarı (ETSİF) yapıldı.

Edirne Sarayiçi mevkiinde düzenlenen fuara Trakya Kalkınma Ajansı da açtığı bir stantla katıldı. Edirne Yatırım Destek Ofisi tarafından düzenlenen stant yoğun bir ziyaretçi ilgisi ile karşılaştı. Ajans uzmanları katılımcıların kurum destekleri konusunda sordukları soruları cevaplandırdı. Tarım aletlerinin ağırlıklı olduğu ve çeşitli sektörlerden 64 katılımcı firmanın 100´e yakın marka ile katıldığı ETSİF’12 toplam beş gün sürdü. 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA ETSİF 2012’de Yerini Aldı

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...