Basın Duyurusu

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2012 | Toplam Okunma: 2772
2012/2013 Yılı Mali Destek Programları

T.C.

TRAKYA KALKINMA AJANSI

Genel Sekreterliği
 

Basın Duyurusu

10.12.2012

 

Trakya Kalkınma Ajansı, 2012/2013 Yılı Mali Destek Programları aracılığıyla paydaşlarına 21 milyon TL dağıtacaktır. 10 Aralık 2012 tarihi itibariyle programlara ilişkin proje teklif çağrılarını ilan eden Ajans, başvuruları 22 Şubat 2013 Cuma günü saat 18:30’a dek kabul edecektir. Proje başvuruları 25 Aralık tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır.

TRAKYAKA tarafından oluşturulan destek programlarında hibeler aşağıdaki başlıklar altında ve belirtilen miktarlarda verilecektir:

İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı :               11 milyon TL

Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı:         6,5 milyon TL

Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı: 3,5 milyon TL

Ajansın daha önce çıktığı hibe programlarında edinilen tecrübeler ışığında, proje sahiplerinin son başvuru tarihi ve saatine dikkat etmeleri ve evraklarını tam ve eksiksiz teslim etmeleri büyük önem taşımaktadır. Daha önceki uygulamalardan farklı olarak proje sahipleri bu kez projelerini Ajansa teslim etmeden önce internet üzerinden de giriş yapacaklardır. Yeni yöntemde başvuru sahiplerinin projelerini önce uygulama.kays.kalkinma.gov.tr adresine kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Başvuru rehberlerinde tarif edildiği şekilde kayıt işlemlerini tamamlayanlar projelerini Ajansa kapalı zarf içerisinde taahhütlü posta yoluyla, kargo şirketi ile veya elden teslim edebileceklerdir.

İnternet ortamından kayıt sistemi, önceki programlarda başvuru sahiplerini zorlayan paraf ve imza konularında da önemli bir kolaylık getirecektir. Proje başvuru formu ve ekleri elektronik ortamda sisteme girileceğinden bu belgelerin paraflanmasına gerek olmayacaktır. Aynı şekilde proje bütçesi de internet üzerinden kayda alınmış olacağından imzalı olarak teslim edilmesi şartı aranmayacaktır. Ancak internet kaydı tamamlandıktan sonra alınacak başvuru formu beyannamesi imzalanarak projeye dahil edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur,

DİĞER DUYURULAR

T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI8 Mart 2018Serhat Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, TRA2 Bölgesinin; Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinin kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinç ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 5 Uzman alımı gerçekleştirecektir. T.C. ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI 8 Mart 2018T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 4 (dört) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SÖZLÜ YARIŞMA SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR VE SINAV TARİHLERİ14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 6 uzman personel ve 1 iç denetçi istihdam edilmek üzere yapılacak olan sözlü yarışma sınavına katılmaya hak kazananlar ilanda belirtilen başvuru şartları olan KPSS puanı, YDS/E-YDS/KPDS/ÜDS veya eşdeğer dil puanı, tecrübe yılı ve alanı gibi temel kriterler değerlendirilerek belirlenmiş bulunmaktadır. 2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir.
  Yükleniyor...