Basın Duyurusu

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2012 | Toplam Okunma: 2579
2012/2013 Yılı Mali Destek Programları

T.C.

TRAKYA KALKINMA AJANSI

Genel Sekreterliği
 

Basın Duyurusu

10.12.2012

 

Trakya Kalkınma Ajansı, 2012/2013 Yılı Mali Destek Programları aracılığıyla paydaşlarına 21 milyon TL dağıtacaktır. 10 Aralık 2012 tarihi itibariyle programlara ilişkin proje teklif çağrılarını ilan eden Ajans, başvuruları 22 Şubat 2013 Cuma günü saat 18:30’a dek kabul edecektir. Proje başvuruları 25 Aralık tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır.

TRAKYAKA tarafından oluşturulan destek programlarında hibeler aşağıdaki başlıklar altında ve belirtilen miktarlarda verilecektir:

İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı :               11 milyon TL

Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı:         6,5 milyon TL

Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı: 3,5 milyon TL

Ajansın daha önce çıktığı hibe programlarında edinilen tecrübeler ışığında, proje sahiplerinin son başvuru tarihi ve saatine dikkat etmeleri ve evraklarını tam ve eksiksiz teslim etmeleri büyük önem taşımaktadır. Daha önceki uygulamalardan farklı olarak proje sahipleri bu kez projelerini Ajansa teslim etmeden önce internet üzerinden de giriş yapacaklardır. Yeni yöntemde başvuru sahiplerinin projelerini önce uygulama.kays.kalkinma.gov.tr adresine kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Başvuru rehberlerinde tarif edildiği şekilde kayıt işlemlerini tamamlayanlar projelerini Ajansa kapalı zarf içerisinde taahhütlü posta yoluyla, kargo şirketi ile veya elden teslim edebileceklerdir.

İnternet ortamından kayıt sistemi, önceki programlarda başvuru sahiplerini zorlayan paraf ve imza konularında da önemli bir kolaylık getirecektir. Proje başvuru formu ve ekleri elektronik ortamda sisteme girileceğinden bu belgelerin paraflanmasına gerek olmayacaktır. Aynı şekilde proje bütçesi de internet üzerinden kayda alınmış olacağından imzalı olarak teslim edilmesi şartı aranmayacaktır. Ancak internet kaydı tamamlandıktan sonra alınacak başvuru formu beyannamesi imzalanarak projeye dahil edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur,

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...