2012 Doğrudan Faaliyet Desteği Değerlendirme Sonuçları Açıklandı

Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2013 | Toplam Okunma: 2404
2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında 21.12.2012 tarihine kadar Ajansa sunulan faaliyet tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

Değerlendirmeler neticesinde İlgililik bölümünden 35’in üzerinde ve toplamda 70’in üzerinde puan alan faaliyet teklifleri desteklenmeye hak kazanmıştır.

2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Başarılı Faaliyet Teklifi Listesi aşağıdaki tabloda sunulmaktadır. Listede yer alan başvuru sahiplerine sözleşmeye davet yazısı gönderilecek ve kendileri ile en kısa sürede iletişime geçilecektir. Sözleşme davet yazısı ellerine ulaşan başarılı başvuru sahipleri, yazının ellerine ulaştığı tarihten itibaren 15 gün içinde sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmak zorundadır.

DFD No

Başvuru Sahibinin Yasal Adı

Proje Adı

İl

TR21-12-DFD-01

Kırklareli Belediye Başkanlığı

Tarihe Ayna Tutan Mimari

Kırklareli

TR21-12-DFD-05

Lüleburgaz Belediyesi

Lüleburgaz Belediyesi Teknopark Kurulumu Fizibilitesi

Kırklareli

TR21-12-DFD-02

Edirne İl Afet Acil Durum Müdürlüğü

İl Afet Acil Yardım Planı Çerçevesinde Afet Yönetimi

Edirne

TR21-12-DFD-06

Kırklareli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

İL-ABİS

Kırklareli

TR21-12-DFD-03

Edirne Müze Müdürlüğü

Makedonya Kulesi Rölöve, Restorasyon, Restitüsyon ve İşlevlendirme Projeleri

Edirne

                                                                                                                                         

Önemli not 1: 2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı başvuruları 31 Aralık 2012 tarihinde sona ermiştir.

Önemli not 2: 21.12.2012 tarihinden sonra yapılan Doğrudan Faaliyet Desteği başvurularının sonuçları daha sonra açıklanacaktır.

DİĞER DUYURULAR

T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI8 Mart 2018Serhat Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, TRA2 Bölgesinin; Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinin kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinç ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 5 Uzman alımı gerçekleştirecektir. T.C. ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI 8 Mart 2018T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 4 (dört) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SÖZLÜ YARIŞMA SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR VE SINAV TARİHLERİ14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 6 uzman personel ve 1 iç denetçi istihdam edilmek üzere yapılacak olan sözlü yarışma sınavına katılmaya hak kazananlar ilanda belirtilen başvuru şartları olan KPSS puanı, YDS/E-YDS/KPDS/ÜDS veya eşdeğer dil puanı, tecrübe yılı ve alanı gibi temel kriterler değerlendirilerek belirlenmiş bulunmaktadır. 2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir.
  Yükleniyor...