2012 Doğrudan Faaliyet Desteği Değerlendirme Sonuçları Açıklandı

Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2013 | Toplam Okunma: 2264
2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında 21.12.2012 tarihine kadar Ajansa sunulan faaliyet tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

Değerlendirmeler neticesinde İlgililik bölümünden 35’in üzerinde ve toplamda 70’in üzerinde puan alan faaliyet teklifleri desteklenmeye hak kazanmıştır.

2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Başarılı Faaliyet Teklifi Listesi aşağıdaki tabloda sunulmaktadır. Listede yer alan başvuru sahiplerine sözleşmeye davet yazısı gönderilecek ve kendileri ile en kısa sürede iletişime geçilecektir. Sözleşme davet yazısı ellerine ulaşan başarılı başvuru sahipleri, yazının ellerine ulaştığı tarihten itibaren 15 gün içinde sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmak zorundadır.

DFD No

Başvuru Sahibinin Yasal Adı

Proje Adı

İl

TR21-12-DFD-01

Kırklareli Belediye Başkanlığı

Tarihe Ayna Tutan Mimari

Kırklareli

TR21-12-DFD-05

Lüleburgaz Belediyesi

Lüleburgaz Belediyesi Teknopark Kurulumu Fizibilitesi

Kırklareli

TR21-12-DFD-02

Edirne İl Afet Acil Durum Müdürlüğü

İl Afet Acil Yardım Planı Çerçevesinde Afet Yönetimi

Edirne

TR21-12-DFD-06

Kırklareli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

İL-ABİS

Kırklareli

TR21-12-DFD-03

Edirne Müze Müdürlüğü

Makedonya Kulesi Rölöve, Restorasyon, Restitüsyon ve İşlevlendirme Projeleri

Edirne

                                                                                                                                         

Önemli not 1: 2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı başvuruları 31 Aralık 2012 tarihinde sona ermiştir.

Önemli not 2: 21.12.2012 tarihinden sonra yapılan Doğrudan Faaliyet Desteği başvurularının sonuçları daha sonra açıklanacaktır.

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...