Trakya Kalkınma Ajansı’ndan KOBİ’lere Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi

Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2013 | Toplam Okunma: 2819

Ülkemizin kalkınmasında her geçen gün önemi daha da artan KOBİ’lerin Dış Ticaret pazarına girmelerini kolaylaştırmak amacı ile ajansımız tarafından Dış Ticaret Eğitimi verilecektir.

Eğitime katılım ücretsiz olup katılmak isteyen firmaların ekteki formda istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurarak  en geç 15 Mart 2013 Cuma gününe kadar tydo@trakyaka.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Süresi 3 gün olarak planlanan eğitim, yeterli talebe ulaşan tüm ilçelerde açılacaktır. Yeri ve diğer detayları katılımcılar kesinleştikten sonra belirlenecek olup eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

 

Eğitimin aşağıdaki konuları içermesi planlanmaktadır;

 

-Dış Ticarete başlangıç ve temel esaslar

-Teslim şekilleri

-Ödeme usulleri

-Pazar araştırması, ihracatta müşteri bulma yolları

-İthalat-ihracat uygulamaları

-Dış Ticarette teşvikler ve devlet yardımları

-E-ticaret

 Katılım Formu için tıklayınız

DİĞER DUYURULAR

T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI8 Mart 2018Serhat Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, TRA2 Bölgesinin; Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinin kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinç ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 5 Uzman alımı gerçekleştirecektir. T.C. ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI 8 Mart 2018T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 4 (dört) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SÖZLÜ YARIŞMA SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR VE SINAV TARİHLERİ14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 6 uzman personel ve 1 iç denetçi istihdam edilmek üzere yapılacak olan sözlü yarışma sınavına katılmaya hak kazananlar ilanda belirtilen başvuru şartları olan KPSS puanı, YDS/E-YDS/KPDS/ÜDS veya eşdeğer dil puanı, tecrübe yılı ve alanı gibi temel kriterler değerlendirilerek belirlenmiş bulunmaktadır. 2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir.
  Yükleniyor...