Kırklareli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Kırklareli İli Mülakat Listeleri

Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2013 | Toplam Okunma: 5013

 

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ KIRKLARELİ İLİ MÜLAKAT LİSTESİ

Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliğinde gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ile ilgili Kırklareli İli 2013 yılı ilk dönem mülakat listesi belli olmuştur.

MÜLAKAT TARİHİ: 17.04.2013

 

MÜLAKAT YERİ: Lüleburgaz Ticaret Borsası Toplantı Salonu.

Özerler Mahallesi Şevket Ödül Cadde No:9 Çarşı İçi (Lüleburgaz Belediyesi Yanı)  Lüleburgaz/KIRKLARELİ

Mülakat yeri ile ilgili detaylı bilgi için  0288 214 25 25’den Ayten KARAÇAYIR’a  ulaşabilirsiniz.

UGE Programına göre;

Kırklareli Merkez İlçesi Hafta İçi Programı 29 Nisan -09 Mayıs 2013 tarihleri arasında;

Kırklareli İli Lüleburgaz İlçesi Hafta Sonu Programı ise 20 Nisan -18 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

  

 

 

MÜLAKATA KATILMAYA HAK KAZANANALAR:

17.04.2013 Saat 09:00 – 12:30

  • AKIN ORAN
  • ALPAY AKYÜZ
  • ALPAY GÜNDÜZ
  • ALPER ÇİNKO
  • ANIL DENİZ
  • ATAKAN ARAS
  • AYÇA ASLAN
  • AYFER BAYRAMOĞLU
  • AYFER KAYHAN
  • AYSEL KANDEMİR
  • AYSEL YEDİEL
  • AYSUN DERİN
  • AYŞEGÜL SİNAN
  • BAHADIR DAĞDERE
  • BANU SOZAK
  • BAYRAM ALPAK
  • BAYRAM BASİN
  • BEGÜM KAVUZLU
  • BEHÇET OZKILIC
  • BERKAY AKYÜZ
  • BETÜL MATAN
  • BİNNUR DİNÇ
  • BİRCAN ÖZDEMİR
  • BORA MANDACI
  • BÜLENT ÇAVUŞ
  • CANAN VATAN
  • CANER KESİCİ
  • CEMAL ŞİRİN
  • CÜNEYT DEMİR
  • CÜNEYT ENGİN
  • ÇAĞLAR ÇELİK
  • ÇİĞDEM EYİ
  • DAVUT ERMAN
  • DENİZ KÖSE
    DİLEK ARSLAN  
  • DOĞANCAN HEKİMOĞLU
  • DUYGU BALIK
  • EBRU DEMİRAY
  • EBRU GEZER
  • EDA SOYDAL
  • EMİNE AYDEMİR
  • EMİNE ER
  • EMRAH AYDEMİR
  • EMRAH KAYA
  • EMRE YILDIZ
  • ENDER ÇAVAŞ
  • ERGİN ERTİN
  • ERGUN SELÇUK
  • ERHAN AKAR
  • ERHAN TEKCAN
  • ERKAN ACARSOY
  • ERSAN GÖNÜLAL
  • ERSEN ERSİN
  • ERSİN DOĞAN
  • ERTAN YAMAÇ
  • ESEN YILDIRIM
  • ESMA ESEN GÜRTEKİN
  • ESMERAY AVCI
  • FADİME KOYUNCU
  • FARUK KAYA
  • FATİH ATEŞ
  • FATİH IŞIK YAKUT
  • FATİH KUMLU
  • FATMA BAŞKURT
  • FATMA GAMZE KARAAYVAZ
  • FATMA GÜNDÜZ
  • FATMA KUŞÇU
  • FATMA YILDIZ
  • FERHAT ÖZÇELİK
  • FULYA KANDEMİR
  • GONCA BIDIK
  • GÖKAY KIYGA
  • GÖKHAN ÇEVİKALP
  • GÖKHAN ERSİN
  • GÖZDE KARAKAYA
  • GÜLCAN ERMAN
  • GÜLÇİN ILIK
  • GÜLŞAH CESUR
  • HACER GEZER
  • HAKAN İPEK
  • HANDAN BAYRAM
  • HARUN DEMİRKIRAN

 

17.04.2013 Saat 13:30 – 17:00

  • HASAN USLU
  • HASAN AZCAN
  • HATİCE AKYÜZ
  • HATİCE TURHAN
  • HÖRÜ ELBÜKEN
  • HURİYE UZUN
  • HÜSEYİN MURAT
  • IŞI TARCAN
  • İBRAHİM  ŞİMŞEK
  • İLHAN KÜÇÜK
  • İNCİ KARAEL
  • İPEK KARANLIK
  • İSA AKBULUT
  • İSMAİL CEM HOR
  • KADİR ÖZTÜRK
  • KADRİYE ÇANDIR
  • KAMİL GÖKDUMAN
  • KEMAL CANSEVER
  • KERİME AYAZ
  • KICANÇ COŞKUNYANARDAĞ
  • KORAY KARADUMAN
  • KÜÇÜK KAMİL ÖRS
  • LEVENT ERTAŞ
  • LEYLA YILDIRIM
  • MAHMUT ÇOLAKOĞLU
  • MAKBULE KOYUNCU
  • MEHMET ÇELİK
  • MEHMET EFE
  • MEHMET HİLMİ DURMAZ
  • MEHMET SERHAT GİRGİN
  • MELEK TATAR
  • MELEK YENİCİ
  • MERAL KULAKLI
  • MERT RODOPLU
  • Mesut AKBULUT
  • MESUT KORK
  • METİN SEZGİN
  • MUHAMMET TURAN
  • MURAT BUZÇÜ
  • MURAT HIZIR
  • MÜSAMETTİN  NAS
  • MUSTAFA GOKDUMAN
  • MUSTAFA ÖZBEK
  • MUSTAFA YALÇIN
  • MÜJDAT ÖZ
  • MÜMTAZ AKIN
  • NAZLI ÜSTÜN
  • NAZMİYE AYGÜN
  • NEFİSE DİNÇER
  • NERİMAN ŞİRİN
  • NESLİHAN ÇOBANCIK
  • NESLİHAN KAYA
  • NEŞE AKILLI
  • NİLAY KARIŞTIRANLI
  • NİLGÜN BEKTAŞ
  • NİLÜFER YAKUT ERSOY
  • NURAY AKTÜRK KAYHAN
  • Nuray KAMACI
  • NURAY ÖZSEV
  • NURİ GÖKGÖZ
  • NURSEL ASYA
  • OĞUZ TAŞTAN
  • OĞUZHAN DEMİR
  • OLCAY ÖZ
  • OSMAN ZENGİN
  • OZAN ÖZTÜRK
  • ÖMER BERKAY BULUT
  • ÖMER ORAL
  • ÖZKAN BAŞKIR
  • PERVİN GÜÇYENER
  • RAMAZAN DOĞANTEKİN
  • RANA YAPRAK KAYNAK
  • RASİM KANTAŞ
  • SADİ KARTAL
  • SAVAŞ SEZGİNEL
  • SEÇKİN DEMİRCİ
  • SEDA DURAK
  • SELÇUK KARACA
  • SELDA BOZDOĞAN
  • SELMA ALTUN
  • SELMA ÇAKMAK
  • SERAP BURUNCUK
  • SERKAN DOĞAN
  • SERTAÇ  BEŞPINAR
  • SEVCAN GÖNTÜRK
  • SEVİM ÖZGÜN
  • SEZEN UZUN
  • SİBEL URAL
  • SİNAN ÇEPNİ
  • SİNEM BİLGİÇ
  • SİTEM SEVİM YILMAZ
  • SONER ÖZBEK
  • SUNGUR ŞİMŞEK
  • ŞENNUR BAKANŞAK
  • ŞENNUR USLU
  • ŞULE ATEŞ
  • TAHA SENAR
  • TAHİR YILMAZ
  • TALAT AYDIN
  • TARIK KÜÇÜKYAYLA
  • TOLGA KÖKER
  • TOLGA SÜRÜL
  • TUNCER ERSİN
  • TÜLAY AYBAŞ
  • UFUK GÜLER
  • UGUR ACAR
  • UĞUR ALİ YAVUZ
  • UTKU AKTAŞ
  • ÜMİT ŞENER
  • VEDAT ALTUN
  • VURAL ERGEÇ
  • YAŞAR YILMAZ
  • YELİZ BAYTAROĞLU
  • YILDIZ TAVŞAN
  • YONCA KARALI
  • YÜCEL ÇELİKEL
  • YUSUF BÖCEKLER
  • YÜCEL GÜRBÜZ
  • ZEKERİYA AYGÜN
  • ZUHAL CELEP
  • ZÜLEYHA PİRDAL
  • ZÜLKÜF YAVUZ

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER DUYURULAR

2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir. 2018 Yılı Bağımsız Değerlendirici İlanı29 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında Küçük Ölçekli Altyapı ve İktisadi Kalkınma Mali Destek Programlarını ilan etmiştir. Söz konusu mali destek programları kapsamında başvurusu yapılacak projelerin, başvuru rehberinde belirtilecek esaslara göre teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecektir. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SINAVI İLANI15 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından, 25.01.2006 tarih ve 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR21 Düzey 2 Bölgesinin (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, kendine güvenen ve iletişime açık, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı düşünen, üretken, yenilikçi, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan 6 Uzman ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır. T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI13 Aralık 2017Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (OKA) 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete´de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR 83 Bölgesi (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) illerinin kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, sorumluluk alabilen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,seyahat engeli olmayan,bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim, 6(altı) Uzman Personelile 1 (bir) iç denetçialımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...