Kırklareli Merkez ve Lüleburgaz İlçesi Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Katılımcı Listesi

Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2013 | Toplam Okunma: 3906
7. Dönem Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Programı katılımcıları belirlenmiştir.

7. Dönem Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Programı kapsamında yapılacak olan Kırklareli ve Lüleburgaz eğitimlerinin katılımcıları yapılan mülakatlar sonucunda belirlenmiştir. Eğitim programları ve asil katılımcı listeleri aşağıdaki gibidir:

 

Eğitimin Yeri:    Lüleburgaz İlçe Halk Kütüphanesi

Lüleburgaz/Kırklareli                   

Eğitimin Planlanan Tarih Aralığı: 20.04.2013-18.05.2013

Eğitmen Adı: Fatih YALDIZ

HAFTA SONU LÜLEBURGAZ EĞİTİMİ

Konusu

Tarihi

Süresi (saat)

Girişimcilik niteliklerinin sınanması, İş fikrinin geliştirilmesi (Sınıf içi)

20.04.2013

Saat 10:30

6

 Yaratıcılık Egzersizleri (Sınıf içi)

20.04.2013

2

Pazar araştırması (Sınıf içi)

21.04.2013

4

Pazarlama planı  (Sınıf içi)

21.04.2013

4

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

27.04.2013

8

Üretim Planı  (Sınıf içi)

28.04.2013

2

Pazar araştırması (Atölye Çalışması)

28.04.2013

6

Pazarlama Planı  (Atölye Çalışması)

04.05.2013

6

Yönetim Planı(Sınıf İçi)

04.05.2013

2

Finansal Plan (Sınıf içi)

05.05.2013

6

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

05.05.2013

2

Üretim Planı ( Atölye Çalışması)

11.05.2013

2

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

11.05.2013

2

Yönetim Planı (Atölye Çalışması)

11.05.2013

4

Finansal Plan (Atölye Çalışması)

12.05.2013

6

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

18.05.2013

8

Ana Moduller Toplam

 

70

 

Katılımcı Listesi:

No ADI, SOYADI
1.                 AYÇA ASLAN
2.                 AYFER BAYRAMOĞLU
3.                 AYSEL YEDİEL
4.                 BAHADIR DAĞDERE
5.                 BANU SOZAK
6.                 BEHÇET ÖZKILIÇ
7.                 BERKAY AKYÜZ
8.                 BİNNUR DİNÇ 
9.                 ÇİGDEM EYİ
10.              EBRU GEZER
11.              EMİNE AYDEMİR
12.              EMRA AYDEMİR
13.              EMRE YILDIZ
14.              ESEN YILDIRIM
15.              FERHAT ÖZÇELİK
16.              GÖKHAN ERSİN
17.              İSA AKBULUT
18.              MAKBULE KOYUNCU
19.              MESUT AKBULUT
20.              MESUT KORK
21.              NURAY KAMACI
22.              OLCAY ÖZ
23.              ÖZKAN BAŞKIR
24.              RAMAZAN DOĞANTEKİN
25.              SERTAÇ BEŞ PINAR
26.              SEZEN UZUN
27.              SİBEL URAL
28.              SİTEM SEVİM YILMAZ
29.              ZEKERİYA AYGÜN
30.              ZUHAL CELEP 


 
 

Eğitim Yeri:     Kırklareli İl Halk Kütüphanesi

                        Kırklareli Merkez

Eğitmen Adı: Fatih YALDIZ

Eğitimin Planlanan Tarih Aralığı: 29.04.2013-09.05.2013

 

HAFTA İÇİ KIRKLARELİ EĞİTİMİ

Konusu

Tarihi

Süresi (saat)

Girişimcilik niteliklerinin sınanması, İş fikrinin geliştirilmesi (Sınıf içi)

29.04.2013

6

 Yaratıcılık Egzersizleri (Sınıf içi)

29.04.2013

2

Pazar araştırması (Sınıf içi)

30.04.2013

4

Pazarlama planı  (Sınıf içi)

30.04.2013

4

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

01.05.2013

8

Üretim Planı  (Sınıf içi)

02.05.2013

2

Pazar araştırması (Atölye Çalışması)

02.05.2013

6

Pazarlama Planı  (Atölye Çalışması)

03.05.2013

6

Yönetim Planı(Sınıf İçi)

03.05.2013

2

Finansal Plan (Sınıf içi)

06.05.2013

6

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

06.05.2013

2

Üretim Planı ( Atölye Çalışması)

07.05.2013

2

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

07.05.2013

2

Yönetim Planı (Atölye Çalışması)

07.05.2013

4

Finansal Plan (Atölye Çalışması)

08.05.2013

6

İş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar

09.05.2013

8

Ana Moduller Toplam

 

70

 

Katılımcı Listesi:

No  ADI, SOYADI 
1.         AYFER KAYHAN
2.         BAYRAM ALPAK
3.         BAYRAM BASİN
4.         BİRCAN ÖZDEMİR
5.         CEMAL ŞİRİN
6.         EDA SOYDAL
7.         ERKAN ACARSOY
8.         ERTAN YAMAÇ
9.         ESMA ESEN GÜRTEKİN
10.     ESMERAY AVCI
11.     GÜLÇİN ILIK
12.     HACER GEZER
13.     HANDAN BAYRAM
14.     HASAN AZCAN
15.     İBRAHİM ŞİMŞEK
16.     KEMAL CANSEVER
17.     LEYLA YILDIRIM
18.     MURAT HIZIR
19.     MÜJDAT ÖZ
20.     NİLAY KARIŞTIRANLI
21.     NERİMAN ŞİRİN
22.     OĞUZ TAŞTAN 
23.     SEVCAN GÖNTÜRK 
24.     ŞENNUR BAKANŞAK
25.     TARIK KÜÇÜKYAYLA
26.     UFUK GÜLER
27.     UĞUR ACAR
28.     VEDAT ALTUN
29.     YELİZ BAYRAKTAROĞLU
30.     YILDIZ TAVŞAN



 

DİĞER DUYURULAR

GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI16 Mayıs 2018Aydın, Denizli ve Muğla illerini kapsayan Güney Ege Kalkınma Ajansı, 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 1(bir) İç Denetçi, 1 (bir) Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel alımı yapacaktır. KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI16 Mayıs 2018Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı’na (KUDAKA) 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TRA1 Düzey 2 Bölgesinin (Erzurum-ErzincanBayburt) kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, yenilikçi, üretken, çözüm odaklı, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 5 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır. Yeni İşim Girişim Ara Jüri Sonuçları26 Nisan 2018Yeni İşim Girişim programının ara jürisi 25.04.2018 tarihinde yapılmış olup, 07.05.2018 tarihinde gerçekleştirilecek Demo Day’de sunum yapmaya hak kazanan girişimlerin listesi alfabetik olarak aşağıda sıralanmıştır. T.C. MEVLANA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI19 Nisan 2018T.C. Mevlana Kalkınma Ajansı’nda, 5449 sayılı Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılacak yarışma sınavı ile “1 (bir) adet iç denetçi, 9 adet uzman ve 1 (bir) adet destek personel” istihdam edilecektir. Balıkesir Yatırım Günleri 9-10 Mayıs 201819 Nisan 2018Balıkesir’in yatırım ortamının ve yatırımcıya sunduğu fırsatların tanıtılacağı “Balıkesir Yatırım Günleri 2018” etkinliğine hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Yükleniyor...