Hibe Desteği Alacak Projeler Karara Bağlandı

Hibe Desteği Alacak Projeler Karara Bağlandı
Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2013 | Toplam Okunma: 2121
TRAKYAKA Yönetimi Başarılı Projeleri Onayladı

Trakya Kalkınma Ajansı’nın Mayıs Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı 28 Mayıs 2013 Salı günü Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Saat 11:00’de başlayan toplantıya Edirne Valisi ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Duruer, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Behçet Şen, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, TRAKYAKA Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Ajans personeli katıldı. 

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından 2014-2023 Trakya Bölge Planı taslak gelişme ekseni ve önceliklerine ilişkin bir sunum gerçekleştirildi. Gündem doğrultusunda gerçekleştirilen diğer görüşmelerin akabinde 2012/2013 Yılı Mali Destek Programları sonuçları masaya yatırıldı. Projeler üzerinde gerçekleşen değerlendirmeler neticesinde başarılı bulunan proje listesi onaylanarak hibe desteği almaları için proje sahiplerine sözleşme davetinde bulunulmasına karar verildi. Toplantı dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

    

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...