Hibe Desteği Alacak Projeler Karara Bağlandı

Hibe Desteği Alacak Projeler Karara Bağlandı
Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2013 | Toplam Okunma: 2051
TRAKYAKA Yönetimi Başarılı Projeleri Onayladı

Trakya Kalkınma Ajansı’nın Mayıs Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı 28 Mayıs 2013 Salı günü Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Saat 11:00’de başlayan toplantıya Edirne Valisi ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Duruer, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Behçet Şen, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, TRAKYAKA Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Ajans personeli katıldı. 

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından 2014-2023 Trakya Bölge Planı taslak gelişme ekseni ve önceliklerine ilişkin bir sunum gerçekleştirildi. Gündem doğrultusunda gerçekleştirilen diğer görüşmelerin akabinde 2012/2013 Yılı Mali Destek Programları sonuçları masaya yatırıldı. Projeler üzerinde gerçekleşen değerlendirmeler neticesinde başarılı bulunan proje listesi onaylanarak hibe desteği almaları için proje sahiplerine sözleşme davetinde bulunulmasına karar verildi. Toplantı dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

    

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...