102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi

102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2013 | Toplam Okunma: 2032
2012-2013 Mali Destek Programı´ndan yararlanmaya hak kazanan proje sahibi kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarına dönük olarak yapılan "Başlangıç Toplantıları" Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli´de gerçekleştirildi.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2012-2013 Mali Destek Programları kapsamında Trakya'yı oluşturan üç ilde yapılan toplantılara proje teklifleri uygun görülen özel, kamu ve sivil toplum kuruluşları katıldı. İzleme ve Değerlendirme Birimi Uzmanı Elif Taş,başarılı projelerin yetkililerini öncelikle sözleşme öncesi hazırlanması gereken dokümanlar, dikkat edilmesi gereken hususlar, genel ödeme süreçleri, projenin genel işleyişi ve takip edilecek yol haritası ile sözleşme, izleme ve değerlendirme süreci gibi teknik ve spesifik konularda bilgilendirdi; son bölümde ise kurum ve kuruluş temsilcilerinden gelen soruların cevaplandırılması ile toplantı sona erdi.

Toplantıda her projeden sorumlu olan izleme ve değerlendirme uzmanları da proje sahiplerine bildirildi.

FOTOĞRAFLAR

102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi
  Yükleniyor...