102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi

102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2013 | Toplam Okunma: 2190
2012-2013 Mali Destek Programı´ndan yararlanmaya hak kazanan proje sahibi kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarına dönük olarak yapılan "Başlangıç Toplantıları" Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli´de gerçekleştirildi.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2012-2013 Mali Destek Programları kapsamında Trakya'yı oluşturan üç ilde yapılan toplantılara proje teklifleri uygun görülen özel, kamu ve sivil toplum kuruluşları katıldı. İzleme ve Değerlendirme Birimi Uzmanı Elif Taş,başarılı projelerin yetkililerini öncelikle sözleşme öncesi hazırlanması gereken dokümanlar, dikkat edilmesi gereken hususlar, genel ödeme süreçleri, projenin genel işleyişi ve takip edilecek yol haritası ile sözleşme, izleme ve değerlendirme süreci gibi teknik ve spesifik konularda bilgilendirdi; son bölümde ise kurum ve kuruluş temsilcilerinden gelen soruların cevaplandırılması ile toplantı sona erdi.

Toplantıda her projeden sorumlu olan izleme ve değerlendirme uzmanları da proje sahiplerine bildirildi.

FOTOĞRAFLAR

102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...