102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi

102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2013 | Toplam Okunma: 1885
2012-2013 Mali Destek Programı´ndan yararlanmaya hak kazanan proje sahibi kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarına dönük olarak yapılan "Başlangıç Toplantıları" Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli´de gerçekleştirildi.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2012-2013 Mali Destek Programları kapsamında Trakya'yı oluşturan üç ilde yapılan toplantılara proje teklifleri uygun görülen özel, kamu ve sivil toplum kuruluşları katıldı. İzleme ve Değerlendirme Birimi Uzmanı Elif Taş,başarılı projelerin yetkililerini öncelikle sözleşme öncesi hazırlanması gereken dokümanlar, dikkat edilmesi gereken hususlar, genel ödeme süreçleri, projenin genel işleyişi ve takip edilecek yol haritası ile sözleşme, izleme ve değerlendirme süreci gibi teknik ve spesifik konularda bilgilendirdi; son bölümde ise kurum ve kuruluş temsilcilerinden gelen soruların cevaplandırılması ile toplantı sona erdi.

Toplantıda her projeden sorumlu olan izleme ve değerlendirme uzmanları da proje sahiplerine bildirildi.

FOTOĞRAFLAR

102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi102 Proje Sahibi Sözleşme Öncesi Başlangıç Toplantıları ile Bilgilendirildi

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...