Trakya´nın Tanıtımı Bir Portal Altında Yapılacak

Trakya´nın Tanıtımı Bir Portal Altında Yapılacak
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2013 | Toplam Okunma: 4983
2012-2013 Mali Destek Programları kapsamında Trakyakent Belediyeler Birliği tarafından hazırlanan "Tüm Trakya Burada Bir Portal Altında" adlı projenin sözleşmesi Birlik Başkanı ve Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün tarafından imzalandı.

Toplam bütçesi 34.557 TL olan projenin imzaları Ajans Hizmet Binası'nda atıldı. "Tüm Trakya Burada Bir Portal Altında" adlı projenin amaçları arasında Trakya'nın tarihi, kültürel,turistik yerlerinin internet aracılığı ile tanıtımı, turizm hareketliliğinin web tabanlı geliştirilmesi, bölgeyi ziyaret eden yerli,yabancı turist sayısının yüzde 20 artırılması, arka planda kalmış turizm destinasyonlarının ön plana çıkarılması yer alıyor. Portal, Trakya Bölgesine ait bir çok özelliğin ve güzelliğin bir çatı altında toplanmasına katkıda bulunacak.

Uygulama süresi 9 ay olacak "Tüm Trakya Burada Bir Portal Altında" projesi Sosyo Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında desteklenecek.

 

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...