Trakya´nın Tanıtımı Bir Portal Altında Yapılacak

Trakya´nın Tanıtımı Bir Portal Altında Yapılacak
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2013 | Toplam Okunma: 4355
2012-2013 Mali Destek Programları kapsamında Trakyakent Belediyeler Birliği tarafından hazırlanan "Tüm Trakya Burada Bir Portal Altında" adlı projenin sözleşmesi Birlik Başkanı ve Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün tarafından imzalandı.

Toplam bütçesi 34.557 TL olan projenin imzaları Ajans Hizmet Binası'nda atıldı. "Tüm Trakya Burada Bir Portal Altında" adlı projenin amaçları arasında Trakya'nın tarihi, kültürel,turistik yerlerinin internet aracılığı ile tanıtımı, turizm hareketliliğinin web tabanlı geliştirilmesi, bölgeyi ziyaret eden yerli,yabancı turist sayısının yüzde 20 artırılması, arka planda kalmış turizm destinasyonlarının ön plana çıkarılması yer alıyor. Portal, Trakya Bölgesine ait bir çok özelliğin ve güzelliğin bir çatı altında toplanmasına katkıda bulunacak.

Uygulama süresi 9 ay olacak "Tüm Trakya Burada Bir Portal Altında" projesi Sosyo Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında desteklenecek.

 

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...