Yetkin Uzman, Yetkin Kurum Projesinin Sözleşmesi İmzalandı

Yetkin Uzman, Yetkin Kurum Projesinin Sözleşmesi İmzalandı
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2013 | Toplam Okunma: 1954
Trakya Kalkınma Ajansı’nın açtığı 2013 Teknik Destek Programı kapsamında Trakya ABİGEM tarafından hazırlanan “Yetkin Uzman, Yetkin Kurum” Projesinin sözleşmesi Tekirdağ’da imzalandı.

Proje sözleşmesini Trakya Kalkınma Ajansı adına Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman, ABİGEM adına da Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay imzaladı. Bölgede faaliyet gösteren 24 Oda ve Borsanın ortaklığında kurulan ve başta işletmeler olmak üzere tüm kurum ve kuruluşları hedef alan eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bünyesinde bulunduran Trakya Abigem A.Ş.’nin uzman personelinin hizmet kalitesini ve niteliklerini arttırmaya yönelik ‘Eğiticinin Eğitimi ve Koçluk Eğitimi’ programı 4 kişilik uzman kadrosuna yönelik olarak yapılacak. Eğitimi alanında 5 yıldan fazla deneyimi olan uzmanlar verecek.

 

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...