Yetkin Uzman, Yetkin Kurum Projesinin Sözleşmesi İmzalandı

Yetkin Uzman, Yetkin Kurum Projesinin Sözleşmesi İmzalandı
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2013 | Toplam Okunma: 2117
Trakya Kalkınma Ajansı’nın açtığı 2013 Teknik Destek Programı kapsamında Trakya ABİGEM tarafından hazırlanan “Yetkin Uzman, Yetkin Kurum” Projesinin sözleşmesi Tekirdağ’da imzalandı.

Proje sözleşmesini Trakya Kalkınma Ajansı adına Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman, ABİGEM adına da Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay imzaladı. Bölgede faaliyet gösteren 24 Oda ve Borsanın ortaklığında kurulan ve başta işletmeler olmak üzere tüm kurum ve kuruluşları hedef alan eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bünyesinde bulunduran Trakya Abigem A.Ş.’nin uzman personelinin hizmet kalitesini ve niteliklerini arttırmaya yönelik ‘Eğiticinin Eğitimi ve Koçluk Eğitimi’ programı 4 kişilik uzman kadrosuna yönelik olarak yapılacak. Eğitimi alanında 5 yıldan fazla deneyimi olan uzmanlar verecek.

 

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...