TRAKYAKA Yönetim Kurulu Kırklareli’de Toplandı

TRAKYAKA Yönetim Kurulu Kırklareli’de Toplandı
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2013 | Toplam Okunma: 1862
Trakya Kalkınma Ajansı Aralık ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Kırklareli’de yapıldı. Valilikte gerçekleştirilen toplantıda daha çok 2013-2014 Mali Destek Programları ile ilgili başlıklar görüşüldü.

Saat 11:00’de başlayan toplantıya Edirne Valisi ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Duruer, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, TRAKYAKA Genel Sekreteri Vekili Mehmet Karaman ve Ajans personeli katıldı.    

Toplantının başında bir önceki toplantıda alınan kararlar görüşüldü. Ardından gündem doğrultusunda Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliğinin 27. Maddesi 4. fıkrası uyarınca, 2013 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Genel Sekreterlik tarafından ön incelemeleri ve değerlendirmeleri yapılarak başarılı asil, başarısız ve ön inceleme ret olarak onaylanmasına ve başarılı olan projeler ile sözleşme imzalanması için genel sekretere yetki verilmesine karar verildi. Toplantının son kısmında ise Genel Sekreterlik makamının 2014 yılında mal ve hizmet alımı hususunda yetki sınırı ve limitleri belirlendi. Toplantı dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

  Yükleniyor...