TRAKYAKA, Kamunun Kapasitesini Desteklemeye Devam Ediyor

TRAKYAKA, Kamunun Kapasitesini Desteklemeye Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2014 | Toplam Okunma: 1876
Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2013 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitime katılan 16 personel, sertifikalarını 6 Ocak 2013 tarihinde Müdürlük binasında düzenlenen törenle teslim aldı.

30 Aralık 2013- 5 Ocak 2014 tarihleri arasında 7 gün süreyle Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen Windows Yönetim Sistemleri Yönetimi Eğitimine katılan kursiyerlere sertifikalarını Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali YILMAZ, Tekirdağ İl Emniyet Müdür Yardımcıları Bülent ŞENSOY ve Hasan BOZKURT, Trakya Kalkınma Ajansı İzleme ve Değerlendirme Birimi Başkanı Hüseyin Tuluğ BAYRAM teslim etti.

Kurumların kapasitesini geliştirmeye yönelik eğitimlere destek vermeye devam eden Ajans, bu eğitimle birlikte bilgi teknolojilerinin Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından en etkin ve yaygın bir biçimde kullanılmasında ve bilgisayar ağının sağlıklı, güvenilir ve aynı standartları koruyarak sürekli bir biçimde hizmet sunmasında önemli bir katkı sağlamış oldu.

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...