TRAKYAKA, Kamunun Kapasitesini Desteklemeye Devam Ediyor

TRAKYAKA, Kamunun Kapasitesini Desteklemeye Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2014 | Toplam Okunma: 2094
Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2013 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitime katılan 16 personel, sertifikalarını 6 Ocak 2013 tarihinde Müdürlük binasında düzenlenen törenle teslim aldı.

30 Aralık 2013- 5 Ocak 2014 tarihleri arasında 7 gün süreyle Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen Windows Yönetim Sistemleri Yönetimi Eğitimine katılan kursiyerlere sertifikalarını Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali YILMAZ, Tekirdağ İl Emniyet Müdür Yardımcıları Bülent ŞENSOY ve Hasan BOZKURT, Trakya Kalkınma Ajansı İzleme ve Değerlendirme Birimi Başkanı Hüseyin Tuluğ BAYRAM teslim etti.

Kurumların kapasitesini geliştirmeye yönelik eğitimlere destek vermeye devam eden Ajans, bu eğitimle birlikte bilgi teknolojilerinin Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından en etkin ve yaygın bir biçimde kullanılmasında ve bilgisayar ağının sağlıklı, güvenilir ve aynı standartları koruyarak sürekli bir biçimde hizmet sunmasında önemli bir katkı sağlamış oldu.

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...