Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı

Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2014 | Toplam Okunma: 4124
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman İstanbul’da düzenlenen “Tedarik Zinciri Yönetimi ve Optimizasyonu’14″ konferansına katılarak Depo Lojistiği ve Lojistik Köyleri başlıklı panelde bir konuşma yaptı.

İstanbul Maslak’ta bulunan bir otelde gerçekleştirilen konferansa 20 farklı sektörden 120 firma katıldı. Konferansa tedarik zinciri optimizasyonu, lojistik optimizasyonu, gıda taşımacılığı ve soğuk zincir tedariki, proje ve ağır yük taşımacılığı, gümrükleme ve dış ticaret, depo lojistiği ve lojistik köyleri gibi konularda, konusunda uzman konuşmacılarımızdan en güncel bilgileri, tecrübeleri, sorunları ve çözüm önerilerini, stratejileri ve yenilikleri tanıtıldı ve tartışıldı. Depo Lojistiği ve Lojistik Köyleri başlıklı panelde bir konuşma yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman, TRAKYAKA tarafından hazırlanan Trakya Bölgesi Lojistik Master Planı üzerinde durarak, Trakya Bölgesinin lojistik sektöründeki potansiyeline ilişkin katılımcılara bilgi verdi.

FOTOĞRAFLAR

Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...