Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı

Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2014 | Toplam Okunma: 3911
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman İstanbul’da düzenlenen “Tedarik Zinciri Yönetimi ve Optimizasyonu’14″ konferansına katılarak Depo Lojistiği ve Lojistik Köyleri başlıklı panelde bir konuşma yaptı.

İstanbul Maslak’ta bulunan bir otelde gerçekleştirilen konferansa 20 farklı sektörden 120 firma katıldı. Konferansa tedarik zinciri optimizasyonu, lojistik optimizasyonu, gıda taşımacılığı ve soğuk zincir tedariki, proje ve ağır yük taşımacılığı, gümrükleme ve dış ticaret, depo lojistiği ve lojistik köyleri gibi konularda, konusunda uzman konuşmacılarımızdan en güncel bilgileri, tecrübeleri, sorunları ve çözüm önerilerini, stratejileri ve yenilikleri tanıtıldı ve tartışıldı. Depo Lojistiği ve Lojistik Köyleri başlıklı panelde bir konuşma yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman, TRAKYAKA tarafından hazırlanan Trakya Bölgesi Lojistik Master Planı üzerinde durarak, Trakya Bölgesinin lojistik sektöründeki potansiyeline ilişkin katılımcılara bilgi verdi.

FOTOĞRAFLAR

Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...