Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı

Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2014 | Toplam Okunma: 4377
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman İstanbul’da düzenlenen “Tedarik Zinciri Yönetimi ve Optimizasyonu’14″ konferansına katılarak Depo Lojistiği ve Lojistik Köyleri başlıklı panelde bir konuşma yaptı.

İstanbul Maslak’ta bulunan bir otelde gerçekleştirilen konferansa 20 farklı sektörden 120 firma katıldı. Konferansa tedarik zinciri optimizasyonu, lojistik optimizasyonu, gıda taşımacılığı ve soğuk zincir tedariki, proje ve ağır yük taşımacılığı, gümrükleme ve dış ticaret, depo lojistiği ve lojistik köyleri gibi konularda, konusunda uzman konuşmacılarımızdan en güncel bilgileri, tecrübeleri, sorunları ve çözüm önerilerini, stratejileri ve yenilikleri tanıtıldı ve tartışıldı. Depo Lojistiği ve Lojistik Köyleri başlıklı panelde bir konuşma yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman, TRAKYAKA tarafından hazırlanan Trakya Bölgesi Lojistik Master Planı üzerinde durarak, Trakya Bölgesinin lojistik sektöründeki potansiyeline ilişkin katılımcılara bilgi verdi.

FOTOĞRAFLAR

Sektörün Önde Gelenlerine Trakya ve Lojistik İmkânları Tanıtıldı

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...