Tekirdağ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Mülakat Sonuçları

Tekirdağ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Mülakat Sonuçları
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2013 | Toplam Okunma: 3965
Ajansımız tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Tekirdağ Merkez ile Malkara, Çorlu ve Çerkezköy İlçesi mülakat sonuçları açıklanmıştır. Mülakatı kazanan adayların listede ilan edilen kurs başlangıç tarihlerinde sabah saat 09:30’da aşağıda belirtilen yerlerde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Tekirdağ Merkez: Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

Çorlu İlçesi: Çorlu Belediyesi Meclis Toplantı Salonu

Çerkezköy İlçesi: Türk TEKSTIL VAKFI MESLEKI VE TEKNIK EĞITIM MERKEZI VE KIZ TEKNIK VE MESLEK LISESI Konferans Salonu

Malkara: Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

 

Uygulamalı girişimcilik eğitimleri mülakat sonuçları

Çerkezköy Hafta Sonu Grubu: 28.12.2013 – 25.01.2014

 

1

Adem Genc

2

Atilla ARDA

3

Aysel Çelikcanlı

4

Aytekin TAYAN

5

Bahtiyar HIZLI

6

Bora AYDIN

7

Cansu Boz

8

Cemal ÇELİKCANLI

9

Emrah ÜNAL

10

Enis KAYIKÇI

11

Erhan TÜRKSEN

12

Fatih KARATAŞ

13

Hüseyin Onur ÖZTÜRK

14

İlker SEZEN

15

İlknur ULUDAĞ

16

Maliha ASGHAR

17

Mehtap GENEL

18

Menevşe TEKCİ KAYA

19

Mükerrem Çalışkan

20

Nefize Uz lofça

21

Neslihan Koşcan

22

Okan Kaşarcı

23

Sadık DENİZ

24

Seçkin Bayraktar

25

Selda ULUDAĞ

26

Serkan AVCI

27

Soner Şaşmaz

28

Süleyman ŞENOL

29

Ahmet YAVUZCAN

30

Elif Başak TAYAN

 

 

 

 

 

 

Uygulamalı girişimcilik eğitimleri mülakat sonuçları

Tekirdağ Hafta İçi 1.Grup:  13.01.2014 – 23.01.2014

 

ASİL

 

1

Enis TÜFEKÇİ

2

Şükran ŞEN

3

M.Firuz GENCEBAY

4

Sibel ABDİŞLER

5

Asuman KORUCU

6

Berna ZENT

7

Merve SABANCI

8

Hasan YAĞIZOĞLU

9

Önder KÜÇÜK

10

Burak ARSLANTAŞ

11

İbrahim SERBES

12

Abdulkadir ELMA

13

Hatice Gözde TÖRÜN

14

Muhiddin BEKTAŞ

15

İlhan YILMAZ

16

Bahar TUNCA

17

Elif CİN IŞIK

18

Dilek KAYNAK

19

Şennur BÜDÜN

20

Aslı AKSU

21

Erhan OCAKLI

22

Selvi EROL

23

Deniz TİRAKİ

24

Zeynep CAN

25

Enver TURHAL

26

Hakan BEKTAŞ

27

Berker DESTERECİ

28

Yusuf KADAM

29

Aynur YAVAŞ

30

Bülent FİLİZ

YEDEKLER

 

1

Yusuf PEKSU

2

Ayşe YAVUZ

3

Mustafa AKGÜL

4

Nur ŞENER

 

 

 

Uygulamalı girişimcilik eğitimleri mülakat sonuçları

Çorlu Hafta İçi 1.Grup:  20.01.2014 – 30.01.2014

 

1

Hüseyin SEÇKİN

2

Nalan CÖMERT

3

Nazine KAHRAMAN

4

Zeynep AKARTUNA

5

Mustafa PARMAKSIZ

6

Rakıp ÖZBAŞ

7

Özgür DİNÇER

8

Onur KOÇ

9

İrem ERGÜN

10

Şule SUBAŞI

11

Şenol CAN

12

Gülhanım CAN

13

Koray KUŞÇU

14

Onur BAHAR

15

Özgül KAVAZ

16

Selda ULUDAĞ

17

Çiçek ÇELİK

18

Levent DURMAZ

19

Serpil GÜRSOY

20

Harun KORKMAZ

21

Elvan ARICI

22

Mehmet Lokman ALKAN

23

Firdevs ALTINER

24

Halit YILMAZ

25

Anıl BAŞARAN

26

Mehmet Çetin ÖZTÜRK

27

Sedef ÇOBAN

28

Suat IŞIK

29

Halit ÇETİN

30

İlke KIZILTOPRAK

 

 

 

 

 

 

Uygulamalı girişimcilik eğitimleri mülakat sonuçları

Çorlu Hafta Sonu Grubu : 26.01.2014 – 23.02.2014

 

1

Esra AYDIN

2

Sema HATİPOĞLU

3

Kenan BAYGAL

4

Mete Hakan MADEN

5

Murat TOPAÇ

6

Yavuz İŞKORKUTAN

7

Adem SEMİZ

8

Erkan ZOR

9

Hanife IŞIK

10

Nurcan ÖZKAN

11

Funda ÜNAL

12

Aşkın GÜDÜL

13

Kumsal DEDA

14

Onur ÖZTÜRK

15

Arda ALKAN

16

Beyhan AKBULUT

17

Erhan KESKİN

18

Kadir KARAKAŞ

19

Başaran Hakan FIRAT

20

Cansel CİNCİ

21

İsmail ELİGÜL

22

Ahmet ÇELİK

23

Belgin CANBAZ

24

Filiz PEKTAŞ

25

Ayşegül TUNÇ

26

Erkan ÇALIŞIR

27

Emine EKER

28

İlknur ÖZDEMİR

29

Birgül MEHMETOĞLU

30

İbrahim KAYIŞ

 

 

 

 

 

 

Uygulamalı girişimcilik eğitimleri mülakat sonuçları

Tekirdağ Hafta Sonu Grubu :  26.01.2014 – 23.02.2014

 

Asil

 

1

Selim ÖZBİLEK

2

İlker TOPKA

3

Özcan KUŞOĞLU

4

İlhan AY

5

Müslüm PAYAM

6

Hatice BAŞAK

7

Seniha GÜDER

8

Münire GÜNGÖR

9

Leman EROL

10

İpek AKGÜN

11

Nihal YILDIZ

12

Mustafa EMİROĞLU

13

Meral ÖRNEK

14

 Talat ÖNCÜLER

15

Erdem SÖNMEZ

16

Uğurcan ÖZENÇ

17

Hüseyin ISYAR

18

Ertuğ ÇOLAKOĞLU

19

Zahide TUNCA

20

Erkan YILDIZ

21

Gürcan ARACI

22

Alper GILBAZ

23

Lale ALTUN

24

Bülent BALAÇ

25

Gamze BALA

26

Fehmi BAŞAK

27

Nihat ERTUĞRUL

28

Ertan YÜCEL

29

Filiz CEYLAN

30

İsmail Cenk CEYLAN

YEDEKLER

 

1

Selçuk KARACA

2

Gülten ANIT

3

Uğraş YAYAN

4

Reyhan KARAGÖZLER

5

Tuğçe BAYRAKTAR

 

 

Uygulamalı girişimcilik eğitimleri mülakat sonuçları

Malkara TSO Hafta İçi Grubu :  27.01.2014 – 06.02.2014

 

ASİLLER

 

1

FATİH BATIR

2

FATMA AYVAZ

3

RAMAZAN TUNA ÇELİK

4

FAHRETTİN DÜŞÜNEN

5

SADRİ GÜZELGÜL

6

SADİ ARSLAN

7

KADER SÜVARİ

8

MÜMİN GÜL

9

BURHAN KILIÇ

10

GÜLÇİN ARSLAN

11

NURCAN ALTAY

12

GİZEM AŞIK

13

MEHMET VURAL

14

HÜSNİYE VURAL

15

ZÜHRE ŞENGÜL

16

UMUT GİDER

17

UMUT KARABIYIK

18

VOLKAN SEYYAR

19

SONER GÜNER

20

MÜMİN KARABATAK

21

ŞERİFE KUZU

22

YÜCEL DURGUT

23

ARDA KILIÇ ARSLAN

24

GÖNÜL ARSLAN

25

MÜJGAN GÜNER

26

FATMA BALKANLI

27

FİLİZ ÖZEN

28

LEVENT BAYKAL

29

ŞENNUR EKER

30

AYŞENUR CÖMERT

YEDEKLER

 

1

MERVE BOZ

2

TAMER SERT

3

NESRİN GÜREŞÇİ

4

EMRE BAYRAKÇEKEN

 

 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...