Dünya’nın En Büyük İnşaat Fuarlarından CONEXPO-CON/AGG Etkiliği 4-8 Mart 2014 Tarihleri Arasında ABD´nin Las Vegas Şehrinde Düzenlenecek

Dünya’nın En Büyük İnşaat Fuarlarından CONEXPO-CON/AGG Etkiliği 4-8 Mart 2014 Tarihleri Arasında ABD´nin Las Vegas Şehrinde Düzenlenecek
Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2014 | Toplam Okunma: 4368

Saygıdeğer İşadamları/İşkadınları,

 

Sizleri bu yıl 4-8 Mart’ta Las Vegas’da gerçekleşecek olan Dünya’nın en büyük inşaat fuar ve konferanslarından olan ve 3 yılda bir tekrarlanan CONEXPO-CON/AGG’de Amerikan firmalarıyla ikili görüşmelere davet ediyoruz. ABD Ticaret Müsteşarlığı olarak görevimiz Türk firmalarının, ABDli firmalara ve ürünlerine ulaşmasına yardımcı olmaktır. ABD’deki en yeni teknolojileri görmek, ABDli firmalardan ekipman satın almak yada partnerleri/distribütörleri olmak istiyorsanız, size de bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. 

Bu yılki fuar ve konferanslarda inşaat sektöründe kullanılan en son teknoloji ve donanımlarının tanıtımına ilaveten, 5 günlük bir eğitim programı seçeneği olacaktır. 2.400 stant ve 130.000 katılımcının beklendiği etkinliğe Amerikan Ticaret Müsteşarlığı ile katıldığınız takdirde, size özel aşağıdaki hizmetlerden faydalanabileceksiniz. 

CONEXPO-CON/AGG fuarı hakkında daha fazla bilgiye http://www.conexpoconagg.com/ web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

 • ABD’li Firmalar ile Önceden Ayarlanmış Birebir Toplantılar – ABD Ticaret Müsteşarlığı, fuara katılan Amerikalı firmalar içinden seçecekleriniz ile birebir toplantılar ayarlayacaktır. Fuara katılan Amerikalı firmaları http://ceca14.mapyourshow.com/5_0/search.cfm linkinden “Advance Search”e tıklayıp “United States of America” seçeneğinden görebilirsiniz.
 • Uluslararası Ticaret Merkezi’ni Kullanma Ayrıcalığı – ABD Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen delegasyon mensupları, Uluslararası Ticaret Merkezi’ne özel giriş hakkı kazanacaktır. Bu alanda özel toplantı odaları, lounge, hızlı internet erişimi, telefon, faks, yazıcı ve çeviri olanakları sunulacaktır. ABD Ticaret Bakanlığı uzmanları burada firmalara danışmanlık sağlayacak ve birebir toplantılar ayarlayabileceklerdir.
 • İhracat Rehberi – Fuara katılan firmaların iş yapmak istedikleri ülkelerden oluşan rehberde, Türkiye’den ve bölgeden gelen iş adamları ile tanışmak isteyen Amerikalı firmaları görebileceksiniz.
 • İndirimli Eğitim Seminerleri – ABD Ticaret Müsteşarlığı ile fuara gitmeye karar vermeniz durumunda, sektördeki son teknoloji ve bilgileri öğrenebileceğiniz eğitim seminerleri için indirimli fiyatlara hak kazanacaksınız. Seminer konuları ve programı ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.conexpoconagg.com/Education/
 • Fuar Bilgilendirme Turları – Grubun yeterli sayıya ulaşması durumunda, delegeler fuarda bilgilendirme turuna hak kazanacaklardır. 

Bu amaçla, Alabanda Seyahat Acentesi ile bir anlaşma yaptık ve aşağıdaki teklifi hazırlattık. Heyete katılım sınırlı sayıda olacağı için en erken ödeme yapanlar öncelikli olacaktır. Aşağıda fiyatlarla ilgili detayları bulabilirsiniz: 

Paket Tur Fiyatı: $2995 Kişi Başı 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Kayıt ücreti
 • Gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 5 gece 5 yıldızlı otelde oda & kahvaltı konaklama
 • Las Vegas havalimanı transferleri
 • Fuar-Otel arası transferler 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Eğitim Seminerleri (ABD Ticaret Müsteşarlığı için özel indirimler uygulanacaktır.)
 • Vize ücreti (ABD Büyükelçiliği istenmesi durumunda vize alımında yardımcı olacaktır.)
 • Kişisel harcamalar
 • Türkiye içi hat uçuşları 

Eğitim Seminerleri Ücretleri

IBP delegeleri eğitim seminerleri için indirimli fiyatlardan yaralanmaktadır.

Tüm Oturumlar için Giriş                              $295 (indirimsiz fiyat: $395)

Günlük Oturum için Giriş                             $150 (indirimsiz fiyat: $195) 

Yerinizi garantilemek için kendileriyle görüşerek ön ödeme yapmanızı rica ediyoruz. 

Alabanda Kontak Kişi: Zeynep Onur

E-posta: zeynep@alabanda.com.tr

Tel: 0312 440 5600 

(*Fuara zaten gidiyor ve bu teklifimizle ilgilenmiyorsanız yine de aşağıdaki numaralardan bize ulaştığınız takdirde size ne şekillerde yardımcı olabileceğimizi anlatabiliriz.)

 

Katılımlarınızı bekliyor, sizlere Las Vegas’da yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı iletmek istiyoruz.

 

 

DİĞER DUYURULAR

T.C. MEVLANA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI19 Nisan 2018T.C. Mevlana Kalkınma Ajansı’nda, 5449 sayılı Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılacak yarışma sınavı ile “1 (bir) adet iç denetçi, 9 adet uzman ve 1 (bir) adet destek personel” istihdam edilecektir. Balıkesir Yatırım Günleri 9-10 Mayıs 201819 Nisan 2018Balıkesir’in yatırım ortamının ve yatırımcıya sunduğu fırsatların tanıtılacağı “Balıkesir Yatırım Günleri 2018” etkinliğine hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Şehirlerin Beklediği Ödüllendirme Başlıyor, Şehir Ödülleri Türkiye 2018 Aday Çağrısı Yapıldı!13 Nisan 2018Şehir Ödülleri Türkiye ile ülkemizde yerel kalkınmaya güç vermeye devam eden Yaşayan Şehirler Platformu, Şehirlerin ilgiyle beklediği Şehir Ödülleri Türkiye 2018 adaylık başvurularını Dokuz Eylül Üniversitesi ile birlikte başlattı. 11 Mayıs 2018’e kadar başvurular sürecek. Trakya Kalkınma Ajansı Personel Alım Sınavı Sonuçları9 Nisan 20182-31 Ocak 2018 tarihlerinde başvuruları alınan personel alım sınavına istinaden Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği gereği oluşturulan sınav komisyonunca 19 Şubat 2018 tarihinde Ajansımız personel alımı sözlü yarışma sınavı gerçekleştirilmiş olup, ilgili yönetmeliğin 14. maddesi hükümleri çerçevesinde sınav komisyonunca yapılan değerlendirme sonucunda başarılı bulunan uzman personel adaylarının isimleri aşağıdaki gibidir: Sürekli İşçi Kadrosuna Geçiş İçin Yapılan Sınav Sonuçları 27 Mart 2018696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. maddesiyle 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 ve geçici 24. maddeleri gereği Kurumumuzda sürekli işçi kadrosuna geçmek için başvuru yapan çalışanlar tespit komisyonunun çalışmasının ardından 26 Mart 2018 Pazartesi günü sınava tabi tutulmuş olup, sınav sonuçlarına ilişkin liste aşağıda bulunmaktadır.
  Yükleniyor...