Dünya’nın En Büyük İnşaat Fuarlarından CONEXPO-CON/AGG Etkiliği 4-8 Mart 2014 Tarihleri Arasında ABD´nin Las Vegas Şehrinde Düzenlenecek

Dünya’nın En Büyük İnşaat Fuarlarından CONEXPO-CON/AGG Etkiliği 4-8 Mart 2014 Tarihleri Arasında ABD´nin Las Vegas Şehrinde Düzenlenecek
Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2014 | Toplam Okunma: 3794

Saygıdeğer İşadamları/İşkadınları,

 

Sizleri bu yıl 4-8 Mart’ta Las Vegas’da gerçekleşecek olan Dünya’nın en büyük inşaat fuar ve konferanslarından olan ve 3 yılda bir tekrarlanan CONEXPO-CON/AGG’de Amerikan firmalarıyla ikili görüşmelere davet ediyoruz. ABD Ticaret Müsteşarlığı olarak görevimiz Türk firmalarının, ABDli firmalara ve ürünlerine ulaşmasına yardımcı olmaktır. ABD’deki en yeni teknolojileri görmek, ABDli firmalardan ekipman satın almak yada partnerleri/distribütörleri olmak istiyorsanız, size de bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. 

Bu yılki fuar ve konferanslarda inşaat sektöründe kullanılan en son teknoloji ve donanımlarının tanıtımına ilaveten, 5 günlük bir eğitim programı seçeneği olacaktır. 2.400 stant ve 130.000 katılımcının beklendiği etkinliğe Amerikan Ticaret Müsteşarlığı ile katıldığınız takdirde, size özel aşağıdaki hizmetlerden faydalanabileceksiniz. 

CONEXPO-CON/AGG fuarı hakkında daha fazla bilgiye http://www.conexpoconagg.com/ web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

 • ABD’li Firmalar ile Önceden Ayarlanmış Birebir Toplantılar – ABD Ticaret Müsteşarlığı, fuara katılan Amerikalı firmalar içinden seçecekleriniz ile birebir toplantılar ayarlayacaktır. Fuara katılan Amerikalı firmaları http://ceca14.mapyourshow.com/5_0/search.cfm linkinden “Advance Search”e tıklayıp “United States of America” seçeneğinden görebilirsiniz.
 • Uluslararası Ticaret Merkezi’ni Kullanma Ayrıcalığı – ABD Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen delegasyon mensupları, Uluslararası Ticaret Merkezi’ne özel giriş hakkı kazanacaktır. Bu alanda özel toplantı odaları, lounge, hızlı internet erişimi, telefon, faks, yazıcı ve çeviri olanakları sunulacaktır. ABD Ticaret Bakanlığı uzmanları burada firmalara danışmanlık sağlayacak ve birebir toplantılar ayarlayabileceklerdir.
 • İhracat Rehberi – Fuara katılan firmaların iş yapmak istedikleri ülkelerden oluşan rehberde, Türkiye’den ve bölgeden gelen iş adamları ile tanışmak isteyen Amerikalı firmaları görebileceksiniz.
 • İndirimli Eğitim Seminerleri – ABD Ticaret Müsteşarlığı ile fuara gitmeye karar vermeniz durumunda, sektördeki son teknoloji ve bilgileri öğrenebileceğiniz eğitim seminerleri için indirimli fiyatlara hak kazanacaksınız. Seminer konuları ve programı ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.conexpoconagg.com/Education/
 • Fuar Bilgilendirme Turları – Grubun yeterli sayıya ulaşması durumunda, delegeler fuarda bilgilendirme turuna hak kazanacaklardır. 

Bu amaçla, Alabanda Seyahat Acentesi ile bir anlaşma yaptık ve aşağıdaki teklifi hazırlattık. Heyete katılım sınırlı sayıda olacağı için en erken ödeme yapanlar öncelikli olacaktır. Aşağıda fiyatlarla ilgili detayları bulabilirsiniz: 

Paket Tur Fiyatı: $2995 Kişi Başı 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Kayıt ücreti
 • Gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 5 gece 5 yıldızlı otelde oda & kahvaltı konaklama
 • Las Vegas havalimanı transferleri
 • Fuar-Otel arası transferler 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Eğitim Seminerleri (ABD Ticaret Müsteşarlığı için özel indirimler uygulanacaktır.)
 • Vize ücreti (ABD Büyükelçiliği istenmesi durumunda vize alımında yardımcı olacaktır.)
 • Kişisel harcamalar
 • Türkiye içi hat uçuşları 

Eğitim Seminerleri Ücretleri

IBP delegeleri eğitim seminerleri için indirimli fiyatlardan yaralanmaktadır.

Tüm Oturumlar için Giriş                              $295 (indirimsiz fiyat: $395)

Günlük Oturum için Giriş                             $150 (indirimsiz fiyat: $195) 

Yerinizi garantilemek için kendileriyle görüşerek ön ödeme yapmanızı rica ediyoruz. 

Alabanda Kontak Kişi: Zeynep Onur

E-posta: zeynep@alabanda.com.tr

Tel: 0312 440 5600 

(*Fuara zaten gidiyor ve bu teklifimizle ilgilenmiyorsanız yine de aşağıdaki numaralardan bize ulaştığınız takdirde size ne şekillerde yardımcı olabileceğimizi anlatabiliriz.)

 

Katılımlarınızı bekliyor, sizlere Las Vegas’da yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı iletmek istiyoruz.

 

 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...