Dünya’nın En Büyük İnşaat Fuarlarından CONEXPO-CON/AGG Etkiliği 4-8 Mart 2014 Tarihleri Arasında ABD´nin Las Vegas Şehrinde Düzenlenecek

Dünya’nın En Büyük İnşaat Fuarlarından CONEXPO-CON/AGG Etkiliği 4-8 Mart 2014 Tarihleri Arasında ABD´nin Las Vegas Şehrinde Düzenlenecek
Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2014 | Toplam Okunma: 4023

Saygıdeğer İşadamları/İşkadınları,

 

Sizleri bu yıl 4-8 Mart’ta Las Vegas’da gerçekleşecek olan Dünya’nın en büyük inşaat fuar ve konferanslarından olan ve 3 yılda bir tekrarlanan CONEXPO-CON/AGG’de Amerikan firmalarıyla ikili görüşmelere davet ediyoruz. ABD Ticaret Müsteşarlığı olarak görevimiz Türk firmalarının, ABDli firmalara ve ürünlerine ulaşmasına yardımcı olmaktır. ABD’deki en yeni teknolojileri görmek, ABDli firmalardan ekipman satın almak yada partnerleri/distribütörleri olmak istiyorsanız, size de bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. 

Bu yılki fuar ve konferanslarda inşaat sektöründe kullanılan en son teknoloji ve donanımlarının tanıtımına ilaveten, 5 günlük bir eğitim programı seçeneği olacaktır. 2.400 stant ve 130.000 katılımcının beklendiği etkinliğe Amerikan Ticaret Müsteşarlığı ile katıldığınız takdirde, size özel aşağıdaki hizmetlerden faydalanabileceksiniz. 

CONEXPO-CON/AGG fuarı hakkında daha fazla bilgiye http://www.conexpoconagg.com/ web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

 • ABD’li Firmalar ile Önceden Ayarlanmış Birebir Toplantılar – ABD Ticaret Müsteşarlığı, fuara katılan Amerikalı firmalar içinden seçecekleriniz ile birebir toplantılar ayarlayacaktır. Fuara katılan Amerikalı firmaları http://ceca14.mapyourshow.com/5_0/search.cfm linkinden “Advance Search”e tıklayıp “United States of America” seçeneğinden görebilirsiniz.
 • Uluslararası Ticaret Merkezi’ni Kullanma Ayrıcalığı – ABD Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen delegasyon mensupları, Uluslararası Ticaret Merkezi’ne özel giriş hakkı kazanacaktır. Bu alanda özel toplantı odaları, lounge, hızlı internet erişimi, telefon, faks, yazıcı ve çeviri olanakları sunulacaktır. ABD Ticaret Bakanlığı uzmanları burada firmalara danışmanlık sağlayacak ve birebir toplantılar ayarlayabileceklerdir.
 • İhracat Rehberi – Fuara katılan firmaların iş yapmak istedikleri ülkelerden oluşan rehberde, Türkiye’den ve bölgeden gelen iş adamları ile tanışmak isteyen Amerikalı firmaları görebileceksiniz.
 • İndirimli Eğitim Seminerleri – ABD Ticaret Müsteşarlığı ile fuara gitmeye karar vermeniz durumunda, sektördeki son teknoloji ve bilgileri öğrenebileceğiniz eğitim seminerleri için indirimli fiyatlara hak kazanacaksınız. Seminer konuları ve programı ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.conexpoconagg.com/Education/
 • Fuar Bilgilendirme Turları – Grubun yeterli sayıya ulaşması durumunda, delegeler fuarda bilgilendirme turuna hak kazanacaklardır. 

Bu amaçla, Alabanda Seyahat Acentesi ile bir anlaşma yaptık ve aşağıdaki teklifi hazırlattık. Heyete katılım sınırlı sayıda olacağı için en erken ödeme yapanlar öncelikli olacaktır. Aşağıda fiyatlarla ilgili detayları bulabilirsiniz: 

Paket Tur Fiyatı: $2995 Kişi Başı 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Kayıt ücreti
 • Gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 5 gece 5 yıldızlı otelde oda & kahvaltı konaklama
 • Las Vegas havalimanı transferleri
 • Fuar-Otel arası transferler 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Eğitim Seminerleri (ABD Ticaret Müsteşarlığı için özel indirimler uygulanacaktır.)
 • Vize ücreti (ABD Büyükelçiliği istenmesi durumunda vize alımında yardımcı olacaktır.)
 • Kişisel harcamalar
 • Türkiye içi hat uçuşları 

Eğitim Seminerleri Ücretleri

IBP delegeleri eğitim seminerleri için indirimli fiyatlardan yaralanmaktadır.

Tüm Oturumlar için Giriş                              $295 (indirimsiz fiyat: $395)

Günlük Oturum için Giriş                             $150 (indirimsiz fiyat: $195) 

Yerinizi garantilemek için kendileriyle görüşerek ön ödeme yapmanızı rica ediyoruz. 

Alabanda Kontak Kişi: Zeynep Onur

E-posta: zeynep@alabanda.com.tr

Tel: 0312 440 5600 

(*Fuara zaten gidiyor ve bu teklifimizle ilgilenmiyorsanız yine de aşağıdaki numaralardan bize ulaştığınız takdirde size ne şekillerde yardımcı olabileceğimizi anlatabiliriz.)

 

Katılımlarınızı bekliyor, sizlere Las Vegas’da yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı iletmek istiyoruz.

 

 

DİĞER DUYURULAR

BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir. 2018 Yılı Bağımsız Değerlendirici İlanı29 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında Küçük Ölçekli Altyapı ve İktisadi Kalkınma Mali Destek Programlarını ilan etmiştir. Söz konusu mali destek programları kapsamında başvurusu yapılacak projelerin, başvuru rehberinde belirtilecek esaslara göre teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecektir. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SINAVI İLANI15 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından, 25.01.2006 tarih ve 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR21 Düzey 2 Bölgesinin (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, kendine güvenen ve iletişime açık, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı düşünen, üretken, yenilikçi, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan 6 Uzman ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır. T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI13 Aralık 2017Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (OKA) 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete´de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR 83 Bölgesi (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) illerinin kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, sorumluluk alabilen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,seyahat engeli olmayan,bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim, 6(altı) Uzman Personelile 1 (bir) iç denetçialımı yapılacaktır. Edirne Yatırım Destek Ofisi Yatırım Destek ve Tanıtım Stratejisi28 Kasım 2017Dış Ticaret(İthalat/İhracat Yapısı) Edirne ilinin 2015 yılı kişi başına ihracatı 92 $ olarak gerçekleşirken, TR21 Bölgesi‟nde bu rakam 813, Türkiye‟de ise 1827 olarak gerçekleşmiştir. Edirne ili için 2015 yılı kişi başına ithalat 189 $ olarak kayıtlara geçmiştir.
  Yükleniyor...