NKÜ Öğrencileri TRAKYAKA’yı Ziyaret Etti

NKÜ Öğrencileri TRAKYAKA’yı Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2014 | Toplam Okunma: 2655
Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri iş hayatına hazırlanmak ve deneyimlerini arttırmak amacıyla Trakya Kalkınma Ajansı’nı ziyaret ettiler.

Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Vatansever ve beraberindeki 10 başarılı öğrenciye Trakya Kalkınma Ajansında bir sunum yapıldı.  Uzman personel Nuri Yılmaz tarafından yapılan sunumda öğrencilere Trakya, Trakya Kalkınma Ajansı ve Ajansın İnsan Kaynakları uygulamaları ile ilgili olarak detaylı bilgi verildi. 

Trakya Kalkınma Ajansı, Trakya’da faaliyet gösteren üniversitelerden talep gelmesi halinde sunumları tekrar edecek. 

FOTOĞRAFLAR

NKÜ Öğrencileri TRAKYAKA’yı Ziyaret Etti

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...