NKÜ Öğrencileri TRAKYAKA’yı Ziyaret Etti

NKÜ Öğrencileri TRAKYAKA’yı Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2014 | Toplam Okunma: 2451
Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri iş hayatına hazırlanmak ve deneyimlerini arttırmak amacıyla Trakya Kalkınma Ajansı’nı ziyaret ettiler.

Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Vatansever ve beraberindeki 10 başarılı öğrenciye Trakya Kalkınma Ajansında bir sunum yapıldı.  Uzman personel Nuri Yılmaz tarafından yapılan sunumda öğrencilere Trakya, Trakya Kalkınma Ajansı ve Ajansın İnsan Kaynakları uygulamaları ile ilgili olarak detaylı bilgi verildi. 

Trakya Kalkınma Ajansı, Trakya’da faaliyet gösteren üniversitelerden talep gelmesi halinde sunumları tekrar edecek. 

FOTOĞRAFLAR

NKÜ Öğrencileri TRAKYAKA’yı Ziyaret Etti

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...