Lüleburgaz MYO Öğrencilerinden TRAKYAKA’ya Ziyaret

Lüleburgaz MYO Öğrencilerinden TRAKYAKA’ya Ziyaret
Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2014 | Toplam Okunma: 3748
Lüleburgaz MYO İnsan Kaynakları Bölümü öğrencileri Trakya Kalkınma Ajansı’na konuk oldu.

Lüleburgaz MYO Öğretim Görevlisi Oğuz Başol ve beraberindeki İnsan Kaynakları Bölümünde eğitim gören öğrencilere Uzman Necmi Gündüz Ajans’ın yapısı, bölgemizdeki insan kaynakları yönetimi ve iş imkânları hakkında bilgi verdi. Bölgemizdeki iş piyasasında çalışanların yaşadıkları temel sorunlar, sorunları çalışanların kendilerini geliştirerek aşmalarının önemi ve bölgemizdeki insan kaynakları yönetimi konusunda işletmelerimizin ortaya koyduğu örnekler katılımcılara aktarıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı Uzmanı İsmail Tutlupınar tarafından Eurodesk Temas Noktası ve Erasmus+ programının gençlere sağladığı Avrupa fırsatları hakkında detaylı bilgi verildi. Geçmiş yıllarda farklı gençlik gruplarının yurtdışı ortaklarıyla yaptığı projelerden örnekler verildikten sonra soru-cevap kısmıyla toplantı sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

FOTOĞRAFLAR

Lüleburgaz MYO Öğrencilerinden TRAKYAKA’ya Ziyaret

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...