Lüleburgaz MYO Öğrencilerinden TRAKYAKA’ya Ziyaret

Lüleburgaz MYO Öğrencilerinden TRAKYAKA’ya Ziyaret
Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2014 | Toplam Okunma: 3575
Lüleburgaz MYO İnsan Kaynakları Bölümü öğrencileri Trakya Kalkınma Ajansı’na konuk oldu.

Lüleburgaz MYO Öğretim Görevlisi Oğuz Başol ve beraberindeki İnsan Kaynakları Bölümünde eğitim gören öğrencilere Uzman Necmi Gündüz Ajans’ın yapısı, bölgemizdeki insan kaynakları yönetimi ve iş imkânları hakkında bilgi verdi. Bölgemizdeki iş piyasasında çalışanların yaşadıkları temel sorunlar, sorunları çalışanların kendilerini geliştirerek aşmalarının önemi ve bölgemizdeki insan kaynakları yönetimi konusunda işletmelerimizin ortaya koyduğu örnekler katılımcılara aktarıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı Uzmanı İsmail Tutlupınar tarafından Eurodesk Temas Noktası ve Erasmus+ programının gençlere sağladığı Avrupa fırsatları hakkında detaylı bilgi verildi. Geçmiş yıllarda farklı gençlik gruplarının yurtdışı ortaklarıyla yaptığı projelerden örnekler verildikten sonra soru-cevap kısmıyla toplantı sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

FOTOĞRAFLAR

Lüleburgaz MYO Öğrencilerinden TRAKYAKA’ya Ziyaret

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...