Okulumda Mutluyum Projesi’nin Kapanış Toplantısı Yapıldı

Okulumda Mutluyum Projesi’nin Kapanış Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2014 | Toplam Okunma: 1972
Trakya Kalkınma Ajansı 2013 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında desteklenen ‘Okulumda Mutluyum’ projesi tamamlandı.

Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Meslek Yüksek Okulu tarafından hazırlanan ‘Okulumda Mutluyum’ projesinin kapanış toplantısına Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, NKÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Şefik Kurultay,Meslek Yüksek Okulu Müdürleri,Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretim üyeleri ve akademisyenler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Tuncay Gümüş projenin tanıtımını gerçekleştirdi. NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik Kurultay ve Çorlu Kaymakamı Sayın Hulusi Doğan’ın konuşmalarıyla devam eden toplantı kokteyl ile sona erdi.

 Çorlu MYO’da bedensel engelli öğrencilerin de eğitim alarak iş hayatına entegre olabilmeleri hedefiyle yola çıkılan proje kapsamında okulun ana binasına bir engelli asansörü yapıldı, okulda bulunan 2 spor sahasına tribün ve sosyal faaliyetlerin duyurulması için camekan panolar, display çerçeveler alındı. Oluşturulan bilgisayar laboratuvarında ders verilmeye başlandı ve ihtiyaç duyulan sınıflara akıllı tahtalar, sıralar ve çizim tabureleri alındı.

 Trakya Kalkınma Ajansı’nın %90 oranında destek verdiği proje ile Çorlu MYO’da öğrenim gören bedensel engelli öğrenciler daha iyi bir eğitim alarak iş hayatına entegre olacak,  tüm öğrenciler ise sosyo-kültürel seviyelerini artırarak iş hayatında daha fazla talep edilen çalışanlar haline gelecek.

 

FOTOĞRAFLAR

Okulumda Mutluyum Projesi’nin Kapanış Toplantısı YapıldıOkulumda Mutluyum Projesi’nin Kapanış Toplantısı Yapıldı

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...