Kariyer Hizmetlerinin Sunulmasında Sektörlerarası Ortaklık Modeli Projesi İle İlgili Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kariyer Hizmetlerinin Sunulmasında Sektörlerarası Ortaklık Modeli Projesi İle İlgili Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2014 | Toplam Okunma: 2222
Trakya Kalkınma Ajansı’nın T.C. Çalışma ve Güvenlik Bakanlığı’nın açtığı operasyon teklif çağrısına başvurup başarılı bulunduğu “Kariyer Hizmetlerinin Sunulmasında Sektörlerarası Ortaklık Modeli” adlı proje ile ilgili Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Numan Özcan ve üniversite temsilcilerinin de katıldığı bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binasında yapılan değerlendirme toplantısına Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Numan Özcan, Trakya Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Hüseyin Sarıoğlu, Kırklareli Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Bülent Şengörür, Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Şefik Kurultay, Namık Kemal Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Çetin, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet Karaman, Proje Koordinatörü Uzman Elif Öztüfekçi ve Uzman Merve Güneş katıldı.

 

FOTOĞRAFLAR

Kariyer Hizmetlerinin Sunulmasında Sektörlerarası Ortaklık Modeli Projesi İle İlgili Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...