İngiliz Yatırımcılar Tekirdağ’da

İngiliz Yatırımcılar Tekirdağ’da
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2014 | Toplam Okunma: 2604
Trakya Kalkınma Ajansı İngiliz Guttridge Firması yetkililerini ağırladı.

Çorlu’da yatırım yapmak isteyen firma yetkililerine Planlama Uzmanı Ahmet Taner Aydın, Yatırım Uzmanı Nihan Kaya ve Tuğrul Kaan Asan tarafından Türkiye, Trakya, Ajans faaliyetleri, Tekirdağ ve Çorlu’daki yatırım ortamı hakkında sunum yapıldı. Yatırımcılar, Türkgücü ve Velimeşe OSB ve Avrupa Serbest Bölge’deki yetkililerle de görüşme fırsatı buldu. Bir yıl içinde yatırıma başlamayı düşünen firma yetkilileri ile tekrar görüşülmek üzere toplantı sonlandırıldı. 

Guttridge firması İngiltere’de faaliyet gösteriyor ve 50 yıldır bantlı taşıma sistemleri, dökme malzeme konusunda üretim yapıyor.

 

FOTOĞRAFLAR

İngiliz Yatırımcılar Tekirdağ’da

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...