TRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’nde

TRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’nde
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2014 | Toplam Okunma: 2550
Trakya Kalkınma Ajansı Namık Kemal Üniversitesi tarafından düzenlenen Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri Etkinlikleri’ne katıldı.

Araştırmacı üniversite kültürünün geliştirilmesi ve NKÜ’de yürütülen projelerin akademi, kamu ve özel sektör ile buluşturulması amacıyla gerçekleştirilen “NKÜ Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri” etkinlikleri Rektörlük fuaye salonunda gerçekleştirildi. Etkinliğin açılışına Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, TUBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanı Prof.Dr. Erol Arcaklıoğlu, Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Aslan, Rektör Yardımcıları, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, protokol üyeleri, akademisyen, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Bu yıl ilki düzenlenen etkinlikte paneller ve çalıştaylar ile birlikte farklı disiplinlerde çok değerli bilim adamı, sanayici, bürokrat ve sanatçılar bir araya geldi. Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri kamu, sivil toplum, özel sektör yetkilileri, akademisyenler ve öğrencilere Ajans tarafından yürütülen faaliyetler, destekler ve teşvikler hakkında bilgi verdi.

NKÜ Bilimsel Araştırma Projeler Birimi koordinatörlüğünde düzenlenen proje günleri etkinliği ile NKÜ’de geliştirilen endüstriyel projeler ve ar-ge çalışmalarının üniversite mensupları, ülkemiz sanayicileri ve kamu, kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile buluşturulması ve paydaşlarla işbirliğinin artırılması hedefleniyor.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’nde
  Yükleniyor...