TRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’nde

TRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’nde
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2014 | Toplam Okunma: 2263
Trakya Kalkınma Ajansı Namık Kemal Üniversitesi tarafından düzenlenen Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri Etkinlikleri’ne katıldı.

Araştırmacı üniversite kültürünün geliştirilmesi ve NKÜ’de yürütülen projelerin akademi, kamu ve özel sektör ile buluşturulması amacıyla gerçekleştirilen “NKÜ Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri” etkinlikleri Rektörlük fuaye salonunda gerçekleştirildi. Etkinliğin açılışına Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, TUBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanı Prof.Dr. Erol Arcaklıoğlu, Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Aslan, Rektör Yardımcıları, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, protokol üyeleri, akademisyen, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Bu yıl ilki düzenlenen etkinlikte paneller ve çalıştaylar ile birlikte farklı disiplinlerde çok değerli bilim adamı, sanayici, bürokrat ve sanatçılar bir araya geldi. Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri kamu, sivil toplum, özel sektör yetkilileri, akademisyenler ve öğrencilere Ajans tarafından yürütülen faaliyetler, destekler ve teşvikler hakkında bilgi verdi.

NKÜ Bilimsel Araştırma Projeler Birimi koordinatörlüğünde düzenlenen proje günleri etkinliği ile NKÜ’de geliştirilen endüstriyel projeler ve ar-ge çalışmalarının üniversite mensupları, ülkemiz sanayicileri ve kamu, kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile buluşturulması ve paydaşlarla işbirliğinin artırılması hedefleniyor.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’ndeTRAKYAKA, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Geliştirme ve Proje Günleri’nde

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...