TRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde Toplandı

TRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde Toplandı
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 2378
Trakya Kalkınma Ajansı’nın aylık olağan toplantısı Edirne Valisi Hasan Duruer’in başkanlığında yapıldı.

Toplantıya Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Ajans personeli katıldı.

Toplantıda 2013/2014 Yılı Proje Teklif Çağrısı Değerlendirme Komitesi çalışmaları sonrası projelerin son durumu hakkında bilgi verildi. 2014 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği ve Teknik Destek Program öncelikleri ve Tunca Nehri Rekreasyon Güdümlü Projesi görüşüldü. Diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından en son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Merkez’de görevlendirilen Edirne Valisi Hasan Duruer’e Trakya Kalkınma Ajansı ve Edirne’ye yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim edilmesiyle toplantı sona erdi.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde ToplandıTRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde Toplandı

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...