TRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde Toplandı

TRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde Toplandı
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 2645
Trakya Kalkınma Ajansı’nın aylık olağan toplantısı Edirne Valisi Hasan Duruer’in başkanlığında yapıldı.

Toplantıya Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Ajans personeli katıldı.

Toplantıda 2013/2014 Yılı Proje Teklif Çağrısı Değerlendirme Komitesi çalışmaları sonrası projelerin son durumu hakkında bilgi verildi. 2014 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği ve Teknik Destek Program öncelikleri ve Tunca Nehri Rekreasyon Güdümlü Projesi görüşüldü. Diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından en son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Merkez’de görevlendirilen Edirne Valisi Hasan Duruer’e Trakya Kalkınma Ajansı ve Edirne’ye yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim edilmesiyle toplantı sona erdi.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde ToplandıTRAKYAKA Yönetimi Edirne Valiliği’nde Toplandı

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...