Babaeski Sanayi Sitesi Daha Güvenli

Babaeski Sanayi Sitesi Daha Güvenli
Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 2515
Babaeski Sanayi Sitesinde güvenlik altyapısının geliştirilmesine yönelik olarak oluşturulan “Babaeski Modern Sanayi” projesinin kapanış toplantısı yapıldı.

Babaeski’de yapılan kapanış toplantısına Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, İlçe Emniyet Müdürü Osman Ünal, sanayi esnafı ve davetliler katıldı. Babaeski Belediye Başkanlığı tarafından 2012-2013 Küçük Ölçekli Altyapı Programı kapsamında hazırlanan ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projenin amaçları arasında Babaeski Sanayi’nde Mobese Güvenlik Sistemi ve Güvenlik Noktası Oluşturulması, Babaeski'de bulunan sanayi esnaflarına ilişkin Bilgi Ağı Portalı Oluşturulması, Portalın tanıtımı ve sanayi esnaflarına canlılık kazandırması yer alıyor. Proje kapsamında sanayide kurulan mobese sistemi sayesinde hırsızlık olaylarında %20 civarında azalma olması bekleniyor. Toplam bütçesi 157.386 TL olan projenin 102.301 TL’si Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılandı. 

FOTOĞRAFLAR

Babaeski Sanayi Sitesi Daha Güvenli Babaeski Sanayi Sitesi Daha Güvenli Babaeski Sanayi Sitesi Daha Güvenli

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...