TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya Geldi

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya Geldi
Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 3543
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin göreve başlamasının ardından bölgedeki basın mensuplarıyla bir araya geldi.

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerinde düzenlenen basın toplantılarında ulusal ve yerel basın temsilcilerini ağırladı. Tekirdağ’da, Ajans Merkez Binasında düzenlenen toplantıda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Şahin, Ajansın yeni binasını da tanıttı.

Kırklareli ve Edirne Basını Toplantıya Yoğun İlgi Gösterdi

Kırklareli Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıya Kırklareli basını yoğun ilgi gösterdi. Basın mensuplarının sorularıyla başlayan toplantı, Şahin’in Kırklareli’de hayata geçirilmesi planlanan eko-turizme yönelik güdümlü projeye ilişkin açıklamalarıyla devam etti. Toplantı, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından satın alınarak restore edilen Dodoğlu Konağı’nın basın mensuplarıyla birlikte ziyaret edilmesiyle sona erdi.

Üç ilde gerçekleştirilen toplantıların sonuncusu Edirne’de yapıldı. Ulusal ve yerel basın temsilcilerinin katılım gösterdiği toplantıda Tunca Nehri Rekreasyon Projesi hakkında bilgilendirme yapan Şahin, projenin yaklaşık 10 Milyon TL’lik bütçesinin 5 Milyon TL’sinin Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacağını dile getirdi. Edirne halkının bu projeyi sahiplenmesinin ne denli önemli olduğuna vurgu yapan Şahin, projeyle birlikte Edirne’nin çehresinin değişeceğini ve kentin turizmde cazibe merkezi olacağını sözlerini ekledi.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya Geldi
  Yükleniyor...