TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya Geldi

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya Geldi
Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 3763
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin göreve başlamasının ardından bölgedeki basın mensuplarıyla bir araya geldi.

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerinde düzenlenen basın toplantılarında ulusal ve yerel basın temsilcilerini ağırladı. Tekirdağ’da, Ajans Merkez Binasında düzenlenen toplantıda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Şahin, Ajansın yeni binasını da tanıttı.

Kırklareli ve Edirne Basını Toplantıya Yoğun İlgi Gösterdi

Kırklareli Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıya Kırklareli basını yoğun ilgi gösterdi. Basın mensuplarının sorularıyla başlayan toplantı, Şahin’in Kırklareli’de hayata geçirilmesi planlanan eko-turizme yönelik güdümlü projeye ilişkin açıklamalarıyla devam etti. Toplantı, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından satın alınarak restore edilen Dodoğlu Konağı’nın basın mensuplarıyla birlikte ziyaret edilmesiyle sona erdi.

Üç ilde gerçekleştirilen toplantıların sonuncusu Edirne’de yapıldı. Ulusal ve yerel basın temsilcilerinin katılım gösterdiği toplantıda Tunca Nehri Rekreasyon Projesi hakkında bilgilendirme yapan Şahin, projenin yaklaşık 10 Milyon TL’lik bütçesinin 5 Milyon TL’sinin Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacağını dile getirdi. Edirne halkının bu projeyi sahiplenmesinin ne denli önemli olduğuna vurgu yapan Şahin, projeyle birlikte Edirne’nin çehresinin değişeceğini ve kentin turizmde cazibe merkezi olacağını sözlerini ekledi.

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya GeldiTRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin Trakya Basınıyla Bir Araya Geldi

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...