Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tekirdağ Valiliği Tarafından Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tekirdağ Valiliği Tarafından Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 1869
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Vali Ali Yerlikaya tarafından, ilimizi teşrifleri onuruna verilen Ramada Otel´deki yemeğe katıldı.
Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül onuruna verilen yemeğe;  Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ Milletvekilleri Özlem Yemişçi ve Ziyaettin Akbulut, YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, il protokolü, şehit aileleri ve gaziler, Koruyucu ve Gönüllü aileler, hayırseverler,  STK temsilcileri, sanayici ve işadamları, 81 İl 81 Yıldız Projesinde yer alan öğrenciler katıldı.

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...