Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tekirdağ Valiliği Tarafından Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tekirdağ Valiliği Tarafından Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 1945
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Vali Ali Yerlikaya tarafından, ilimizi teşrifleri onuruna verilen Ramada Otel´deki yemeğe katıldı.
Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül onuruna verilen yemeğe;  Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ Milletvekilleri Özlem Yemişçi ve Ziyaettin Akbulut, YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, il protokolü, şehit aileleri ve gaziler, Koruyucu ve Gönüllü aileler, hayırseverler,  STK temsilcileri, sanayici ve işadamları, 81 İl 81 Yıldız Projesinde yer alan öğrenciler katıldı.

DİĞER HABERLER

Trakya, On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantılarını Tamamladı15 Şubat 2018Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyacak olan On Birinci Kalkınma Planı (2019-2023) hazırlıkları kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı önderliğinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da toplantılar yapıldı. Turizm Profesyonelleri EMITT’te Bir Araya Geldi29 Ocak 2018Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan, turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren EMITT 2018 Uluslararası Turizm Fuarı 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. EMITT’e, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Rusya, Balkan Ülkeleri ve İtalya olmak üzere 108 ülkeden 4500 tur operatörü arasından seçilerek davet edilen 650’si katıldı. Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de Toplandı18 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı.
  Yükleniyor...