TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e  Ziyaretler Sürüyor
Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 4906
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e ziyaretler sürüyor.

Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri  Uzm. Dr. Yakup Çağ ve İdari  ve Mali İşler Başkanı Yunus Yiğit  Trakya Kalkınma Ajansı  Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e  tebrik ziyaretinde bulundu. Çağ ve Yiğit ,  Mahmut Şahin’i  yeni görevinde tebrik  ederek önemli hizmetler yapacağına inandıklarını belirtti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin  ise  Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yakup Çağ ve İdari ve Mali İşler Başkanı Yunus Yiğit’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek,  "Görev sürem boyunca  tüm kurumlarla iletişimde bulunacağız “ ifadelerini kullandı.  

DİĞER HABERLER

Trakya, On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantılarını Tamamladı15 Şubat 2018Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyacak olan On Birinci Kalkınma Planı (2019-2023) hazırlıkları kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı önderliğinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da toplantılar yapıldı. Turizm Profesyonelleri EMITT’te Bir Araya Geldi29 Ocak 2018Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan, turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren EMITT 2018 Uluslararası Turizm Fuarı 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. EMITT’e, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Rusya, Balkan Ülkeleri ve İtalya olmak üzere 108 ülkeden 4500 tur operatörü arasından seçilerek davet edilen 650’si katıldı. Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de Toplandı18 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı.
  Yükleniyor...