TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor

TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e  Ziyaretler Sürüyor
Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 4542
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e ziyaretler sürüyor.

Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri  Uzm. Dr. Yakup Çağ ve İdari  ve Mali İşler Başkanı Yunus Yiğit  Trakya Kalkınma Ajansı  Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e  tebrik ziyaretinde bulundu. Çağ ve Yiğit ,  Mahmut Şahin’i  yeni görevinde tebrik  ederek önemli hizmetler yapacağına inandıklarını belirtti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin  ise  Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yakup Çağ ve İdari ve Mali İşler Başkanı Yunus Yiğit’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek,  "Görev sürem boyunca  tüm kurumlarla iletişimde bulunacağız “ ifadelerini kullandı.  

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...