TRAKYAKA Kanada’ya Çalışma Ziyareti Düzenleyecek

TRAKYAKA Kanada’ya Çalışma Ziyareti Düzenleyecek
Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2014 | Toplam Okunma: 2027
Trakya Kalkınma Ajansı yönetim kurulu üyeleri, bölgedeki üniversite temsilcileri ve iş adamlarının katılımıyla Haziran ayının son haftası Kanada’ya çalışma ziyareti düzenleyecek.

Üniversiteler, yenilenebilir enerji, tarım ve çevre ile ilgili kurum/kuruluş, araştırma merkezi, kalkınma kuruluşu ziyaretleri ile Ajansın sorumlu olduğu Trakya Bölgesi’nde örnek uygulamaların geliştirilmesi ve yerleştirilmesi, bölgemizde hali hazırda devam eden kalkınma, ar-ge çalışmalarının hızlandırılması, örnek uygulamaların bölgemize adapte edilmesi ve Ajans yönetim kurulu, rektörler ve işadamlarının bilgilendirilmesi hedefleniyor.

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...