Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor
Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2014 | Toplam Okunma: 3771
TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e kamu kurumları ve özel sektörden ziyaretler devam ediyor.

İpsala Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karman, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Yerlioğlu ve UNK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kısa Genel Sekreter Mahmut Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

FOTOĞRAFLAR

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler SürüyorTrakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...