Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor
Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2014 | Toplam Okunma: 3657
TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e kamu kurumları ve özel sektörden ziyaretler devam ediyor.

İpsala Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karman, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Yerlioğlu ve UNK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kısa Genel Sekreter Mahmut Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

FOTOĞRAFLAR

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler SürüyorTrakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin´e Ziyaretler Sürüyor

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...